# Savvy @ Riana Dutamas, Segambut

| PROPERTY OVERVIEW       |                                 |
| ----------------------- | ------------------------------- |
| **Title**               | Savvy @ Riana Dutamas, Segambut |
| **Address**             | Segambut, Kuala Lumpur          |
| **Price**               | RM 688,500                      |
| **Is Verified Listing** | No                              |
| **BT**                  | 4                               |
| **BM**                  | 3                               |
| **kps**                 | 1,232                           |
| **psf**                 | RM 558.85                       |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 2,887 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Segambut](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-segambut-tr890 "Segambut")
- [Service Residence](https://www.iproperty.com.my/bm/servis-apartment-dijual/sekitar-segambut-tr890 "Service Residence")
- **sale-200500559**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Service Residence untuk Dijual di Savvy @ Riana Dutamas oleh Wei Siong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-dxrre503a2f5-95f7-48e3-ba25-8179707e889e_1200x1381.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-dxrre503a2f5-95f7-48e3-ba25-8179707e889e_1200x1381.jpeg "Service Residence untuk Dijual di Savvy @ Riana Dutamas oleh Wei Siong - iProperty.com.my")
- [![Service Residence untuk Dijual di Savvy @ Riana Dutamas oleh Wei Siong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-10atfcf507cf-c447-45bd-8e2d-a6b595d4c84c_1024x1024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-10atfcf507cf-c447-45bd-8e2d-a6b595d4c84c_1024x1024.jpeg "Service Residence untuk Dijual di Savvy @ Riana Dutamas oleh Wei Siong - iProperty.com.my")
- [![Service Residence untuk Dijual di Savvy @ Riana Dutamas oleh Wei Siong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-35x8bfac3903-0773-4d45-888f-92ed448cdc65_1200x1200.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-35x8bfac3903-0773-4d45-888f-92ed448cdc65_1200x1200.jpeg "Service Residence untuk Dijual di Savvy @ Riana Dutamas oleh Wei Siong - iProperty.com.my")
- [![Service Residence untuk Dijual di Savvy @ Riana Dutamas oleh Wei Siong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-0tkn7626e7a9-fae8-44f2-9a5b-ced360b0cbcf_1080x1346.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-0tkn7626e7a9-fae8-44f2-9a5b-ced360b0cbcf_1080x1346.jpeg "Service Residence untuk Dijual di Savvy @ Riana Dutamas oleh Wei Siong - iProperty.com.my")
- [![Service Residence untuk Dijual di Savvy @ Riana Dutamas oleh Wei Siong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-zrfe5d014f1e-b853-4fe0-93e1-8e241bc844a5_800x1200.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-zrfe5d014f1e-b853-4fe0-93e1-8e241bc844a5_800x1200.jpeg "Service Residence untuk Dijual di Savvy @ Riana Dutamas oleh Wei Siong - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Service Residence for sale
- Fully furnished
- Disiapkan pada 2024
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 15 Mei 2026
- ID penyenaraian - 200500559
- 1,232 sqft luas pelan lantai
- RM 558.85 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik strata
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- Dibangunkan oleh IJM Land Berhad
- 921 Jumlah unit
- 2 lot tempat letak kereta
- Properti menghadap ke arah South East

## Tentang Savvy @ Riana Dutamas

> Riana Dutamas Township Condo, Direct Link To Ktm Station

- Shuttle Service<br />- Direct Link To Ktm Station<br />- 3Min To Mitec And Publika<br />- 5Min To Solaris Mont Kiara<br />- Easy Connect To Any Hiway<br /><br /><br />- 1232 Sqft | 4 Room (Dual Key Layout)<br /><br /><br />Direct Viewing Actual Unit & Facility<br />Contact Mr Siong For Viewing Actual Unit 0169823...

## Ejen Hartanah

![Wei Siong](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/pj800b8586c8-bdc6-46b9-8567-c8e23713d8d6_3219x3219.jpeg)

- **Nama**: Wei Siong
- **Agensi**: Pengiklan Persendirian
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/wei-siong-1976588/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/wei-siong-1976588/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 688,500.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Segambut, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,232 sqft.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Freehold.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)

## Maklumat Hubungan