# SMS Rawang Perdana, Selayang, Kepong @ Rawang, Kawasan Industri Rawang Perdana, Rawang

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                        |
| ----------------------- | -------------------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | SMS Rawang Perdana, Selayang, Kepong @ Rawang, Kawasan Industri Rawang Perdana, Rawang |
| **Address**             | Kawasan Industri Rawang Perdana, Rawang, Selangor                                      |
| **Price**               | RM 2,700,000                                                                           |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                     |
| **BM**                  | 1                                                                                      |
| **kps (lantai)**        | 4,082                                                                                  |
| **psf (lantai)**        | RM 661.44                                                                              |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Rawang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-rawang-lxaou "Rawang")
- [Semi-D Kilang](https://www.iproperty.com.my/bm/kilang-berkembar-dijual/sekitar-rawang-lxaou "Semi-D Kilang")
- **sale-500875426**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Semi-D Kilang untuk Dijual di Kawasan Industri Rawang Perdana, Rawang oleh Eugene Yap - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500875426/UPHO.286329531.V800/SMS-Rawang-Perdana-Selayang-Kepong-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500875426/UPHO.286329531.V800/SMS-Rawang-Perdana-Selayang-Kepong-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg "Semi-D Kilang untuk Dijual di Kawasan Industri Rawang Perdana, Rawang oleh Eugene Yap - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Semi-D Kilang untuk Dijual di Kawasan Industri Rawang Perdana, Rawang oleh Eugene Yap - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500875426/UPHO.286329532.V800/SMS-Rawang-Perdana-Selayang-Kepong-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500875426/UPHO.286329532.V800/SMS-Rawang-Perdana-Selayang-Kepong-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg "Semi-D Kilang untuk Dijual di Kawasan Industri Rawang Perdana, Rawang oleh Eugene Yap - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Semi-D Kilang untuk Dijual di Kawasan Industri Rawang Perdana, Rawang oleh Eugene Yap - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500875426/UPHO.286329533.V800/SMS-Rawang-Perdana-Selayang-Kepong-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500875426/UPHO.286329533.V800/SMS-Rawang-Perdana-Selayang-Kepong-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg "Semi-D Kilang untuk Dijual di Kawasan Industri Rawang Perdana, Rawang oleh Eugene Yap - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Semi-D Kilang untuk Dijual di Kawasan Industri Rawang Perdana, Rawang oleh Eugene Yap - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500875426/UPHO.286329534.V800/SMS-Rawang-Perdana-Selayang-Kepong-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500875426/UPHO.286329534.V800/SMS-Rawang-Perdana-Selayang-Kepong-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg "Semi-D Kilang untuk Dijual di Kawasan Industri Rawang Perdana, Rawang oleh Eugene Yap - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Semi-D Kilang untuk Dijual di Kawasan Industri Rawang Perdana, Rawang oleh Eugene Yap - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500875426/UPHO.286329535.V800/SMS-Rawang-Perdana-Selayang-Kepong-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500875426/UPHO.286329535.V800/SMS-Rawang-Perdana-Selayang-Kepong-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg "Semi-D Kilang untuk Dijual di Kawasan Industri Rawang Perdana, Rawang oleh Eugene Yap - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Semi-D Kilang untuk Dijual di Kawasan Industri Rawang Perdana, Rawang oleh Eugene Yap - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500875426/UPHO.286329537.V800/SMS-Rawang-Perdana-Selayang-Kepong-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500875426/UPHO.286329537.V800/SMS-Rawang-Perdana-Selayang-Kepong-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg "Semi-D Kilang untuk Dijual di Kawasan Industri Rawang Perdana, Rawang oleh Eugene Yap - Interior - iProperty.com.my")
- [![Semi-D Kilang untuk Dijual di Kawasan Industri Rawang Perdana, Rawang oleh Eugene Yap - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500875426/UPHO.286329538.V800/SMS-Rawang-Perdana-Selayang-Kepong-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500875426/UPHO.286329538.V800/SMS-Rawang-Perdana-Selayang-Kepong-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg "Semi-D Kilang untuk Dijual di Kawasan Industri Rawang Perdana, Rawang oleh Eugene Yap - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Semi-D Kilang untuk Dijual di Kawasan Industri Rawang Perdana, Rawang oleh Eugene Yap - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500875426/UPHO.286329694.V800/SMS-Rawang-Perdana-Selayang-Kepong-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500875426/UPHO.286329694.V800/SMS-Rawang-Perdana-Selayang-Kepong-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg "Semi-D Kilang untuk Dijual di Kawasan Industri Rawang Perdana, Rawang oleh Eugene Yap - Exterior - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Semi-D Kilang for sale
- Bare
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 20 Mei 2026
- ID penyenaraian - 500875426
- 4,082 kps luas pelan lantai
- 8,224 kps luas tanah
- RM 661.44 psf (lantai)
- RM 328.31 psf (tanah)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang SMS Rawang Perdana, Selayang, Kepong @ Rawang

> SMS Rawang Perdana , Selayang , Kepong

SMS Rawang Perdana , Selayang , Kepong<br /><br />1.5 storey Semi D factory<br /> LA - 8,224 sqft<br /> BU - 4,082 sqft<br /> Freehold<br />Ceililing Height: 29ft<br />Tenanted<br />Selling Price - RM 2.7mil<br />JN144<br /><br />==============================================<br /><br />Eugene Yap [REN12217]<br />M | 017 // 693 // 4988

## Ejen Hartanah

![Eugene Yap](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/tm1icf665297-3391-434d-aaa7-72e7aae43996_420x420.png)

- **Nama**: Eugene Yap
- **Agensi**: FOCUS ESTATE AGENCY SDN. BHD. [ E (1) 1751 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/eugene-yap-1110605/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/eugene-yap-1110605/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 2,700,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Kawasan Industri Rawang Perdana, Rawang, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 4,082 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Freehold.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)