# SERENDAH, Antara Gapi Ulu Yam, Serendah, Rawang

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                   |
| ----------------------- | ------------------------------------------------- |
| **Title**               | SERENDAH, Antara Gapi Ulu Yam, Serendah, Rawang   |
| **Address**             | Persiaran Antara Gapi, Serendah, Rawang, Selangor |
| **Price**               | RM 280,000                                        |
| **Is Verified Listing** | No                                                |
| **BT**                  | 3                                                 |
| **BM**                  | 2                                                 |
| **kps (tanah)**         | 1,200                                             |
| **psf (tanah)**         | RM 233.33                                         |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 1,188 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Rawang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-rawang-lxaou "Rawang")
- [Rumah Berangkai 1.5 Tingkat](https://www.iproperty.com.my/bm/rumah-teres-1-5-tingkat-dijual/sekitar-rawang-lxaou "Rumah Berangkai 1.5 Tingkat")
- **sale-501328788**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Rumah Berangkai 1.5 Tingkat untuk Dijual di Serendah, Rawang oleh Hew KS - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501328788/UPHO.381165349.V800/SERENDAH-Antara-Gapi-Ulu-Yam-Serendah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501328788/UPHO.381165349.V800/SERENDAH-Antara-Gapi-Ulu-Yam-Serendah-Malaysia.jpg "Rumah Berangkai 1.5 Tingkat untuk Dijual di Serendah, Rawang oleh Hew KS - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Rumah Berangkai 1.5 Tingkat untuk Dijual di Serendah, Rawang oleh Hew KS - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501328788/UPHO.381165346.V800/SERENDAH-Antara-Gapi-Ulu-Yam-Serendah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501328788/UPHO.381165346.V800/SERENDAH-Antara-Gapi-Ulu-Yam-Serendah-Malaysia.jpg "Rumah Berangkai 1.5 Tingkat untuk Dijual di Serendah, Rawang oleh Hew KS - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Rumah Berangkai 1.5 Tingkat untuk Dijual di Serendah, Rawang oleh Hew KS - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501328788/UPHO.381165347.V800/SERENDAH-Antara-Gapi-Ulu-Yam-Serendah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501328788/UPHO.381165347.V800/SERENDAH-Antara-Gapi-Ulu-Yam-Serendah-Malaysia.jpg "Rumah Berangkai 1.5 Tingkat untuk Dijual di Serendah, Rawang oleh Hew KS - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Rumah Berangkai 1.5 Tingkat untuk Dijual di Serendah, Rawang oleh Hew KS - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501328788/UPHO.381165348.V800/SERENDAH-Antara-Gapi-Ulu-Yam-Serendah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501328788/UPHO.381165348.V800/SERENDAH-Antara-Gapi-Ulu-Yam-Serendah-Malaysia.jpg "Rumah Berangkai 1.5 Tingkat untuk Dijual di Serendah, Rawang oleh Hew KS - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Rumah Berangkai 1.5 Tingkat untuk Dijual di Serendah, Rawang oleh Hew KS - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501328788/UPHO.381165345.V800/SERENDAH-Antara-Gapi-Ulu-Yam-Serendah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501328788/UPHO.381165345.V800/SERENDAH-Antara-Gapi-Ulu-Yam-Serendah-Malaysia.jpg "Rumah Berangkai 1.5 Tingkat untuk Dijual di Serendah, Rawang oleh Hew KS - Exterior - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Rumah Berangkai 1.5 Tingkat for sale
- Unfurnished
- Leasehold
- Disenaraikan pada 14 Mei 2026
- ID penyenaraian - 501328788
- 1,500 kps luas pelan lantai
- 1,200 kps luas tanah (20 kaki x 60 kaki)
- RM 186.67 psf (lantai)
- RM 233.33 psf (tanah)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Lot bumi

## Tentang SERENDAH, Antara Gapi Ulu Yam

> Good Condition House For Sale!

[TERRACE] 1.5 Storey House Antara Gapi<br /><br />[PROPERTY DETAILS]<br />- 3 Bedrooms<br />- 2 Bathrooms<br />- MOVE IN CONDITION !<br /><br />[AMENITIES]<br />- SK Antara Gapi (5 min)<br />- UniSel (10 min)<br />- SMK Serendah (6 min)<br />- Klinik Kesihatan Serendah (8 min)<br />- Selayang Hospital (30 min)<br />- LOTUS Rawang (15 min)<br />-AEON Anggun Rawang (20 min)<br />- 99 Speedmart (5 min)<br /><br /><br />[PUBLIC TRANSPORTATION]<br />- Serendah KTM Station (7 min)<br />- Rawang KTM Station (15 min)<br /><br />[ACCESSIBILITY]<br />- North-South Expressway (PLUS) (15 min)<br />- LATAR Highway (25 min)<br /><br />Kindly contact Hew 012_309_0950 REN 11336 for more info and viewing. Thank you very much

## Kemudahan

- Covered car parking

## Kemudahan bersama

- Parking
- Playground

## Ejen Hartanah

![Hew KS](https://cdn.pgimgs.com/hive-ui/static/v0.2.68/images/agent-profile-picture-default.svg)

- **Nama**: Hew KS
- **Agensi**: J A VALLEY PROPERTIES [ E (3) 0684 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/hew-ks-850210/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/hew-ks-850210/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 280,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Persiaran Antara Gapi, Serendah, Rawang, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,500 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Leasehold.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)