# Taman Anggun, Rawang

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                       |
| ----------------------- | ----------------------------------------------------- |
| **Title**               | Taman Anggun, Rawang                                  |
| **Address**             | Taman Anggun Scientex, Taman Anggun, Rawang, Selangor |
| **Price**               | RM 688,000                                            |
| **Is Verified Listing** | No                                                    |
| **BT**                  | 4                                                     |
| **BM**                  | 3                                                     |
| **kps (tanah)**         | 1,400                                                 |
| **psf (tanah)**         | RM 491.43                                             |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 2,885 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Rawang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-rawang-lxaou "Rawang")
- [Rumah Teres 2-Tingkat](https://www.iproperty.com.my/bm/rumah-teres-2-tingkat-dijual/sekitar-rawang-lxaou "Rumah Teres 2-Tingkat")
- **sale-200218521**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Anggun, Rawang oleh Danny Wong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-l3b72d48bc3e-702e-4523-aa8d-7aee0eda5f48_1153x865.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-l3b72d48bc3e-702e-4523-aa8d-7aee0eda5f48_1153x865.png "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Anggun, Rawang oleh Danny Wong - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Anggun, Rawang oleh Danny Wong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-6wcs19a2f6a3-bbcc-49b8-ac74-1a501b38a465_1153x865.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-6wcs19a2f6a3-bbcc-49b8-ac74-1a501b38a465_1153x865.png "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Anggun, Rawang oleh Danny Wong - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Anggun, Rawang oleh Danny Wong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-cznq659653eb-e238-453a-8f53-8247c5018f77_1153x865.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-cznq659653eb-e238-453a-8f53-8247c5018f77_1153x865.png "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Anggun, Rawang oleh Danny Wong - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Anggun, Rawang oleh Danny Wong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8yeo3b779aad-4f7b-4f4d-991d-1fa36b14a706_1153x865.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8yeo3b779aad-4f7b-4f4d-991d-1fa36b14a706_1153x865.png "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Anggun, Rawang oleh Danny Wong - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Anggun, Rawang oleh Danny Wong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-6h8c461fdc43-b9aa-4f87-8077-19f28375ef7a_1153x865.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-6h8c461fdc43-b9aa-4f87-8077-19f28375ef7a_1153x865.png "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Anggun, Rawang oleh Danny Wong - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Anggun, Rawang oleh Danny Wong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-344n837ce828-3ad0-4e07-8d69-22461f706923_1153x865.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-344n837ce828-3ad0-4e07-8d69-22461f706923_1153x865.png "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Anggun, Rawang oleh Danny Wong - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Anggun, Rawang oleh Danny Wong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-yejt10dcb86f-abfc-4a38-9b25-8b41a610852c_1153x865.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-yejt10dcb86f-abfc-4a38-9b25-8b41a610852c_1153x865.png "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Anggun, Rawang oleh Danny Wong - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Anggun, Rawang oleh Danny Wong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-gxz311d93faf-c164-41e5-8231-8e09ab320215_1153x865.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-gxz311d93faf-c164-41e5-8231-8e09ab320215_1153x865.png "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Anggun, Rawang oleh Danny Wong - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Anggun, Rawang oleh Danny Wong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8swcdcfc04c9-fdf3-4d4e-9fee-1c5b2c056209_1153x865.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8swcdcfc04c9-fdf3-4d4e-9fee-1c5b2c056209_1153x865.png "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Anggun, Rawang oleh Danny Wong - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
- Kelengkapan tidak penuh
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 10 Apr 2026
- ID penyenaraian - 200218521
- 1,400 kps luas pelan lantai
- 1,400 kps luas tanah
- RM 491.43 psf (lantai)
- RM 491.43 psf (tanah)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Bukan lot bumi
- 2 lot tempat letak kereta

## Tentang hartanah ini

> Taman Anggun Scientex Rawang

House For Sale / 出售<br /><br />Taman Anggun Scientex Rawang<br /><br /> Selling- RM 688k / 售价 -RM 688k <br />============================<br /><br />Danny Wong  ( REN 68788 )<br /> For viewing house appointment Kindly <br />WhatsApp :
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
        <br /><br />Property Details :<br />- 2 Storey<br />- ⁠Freehold<br />- Renovated Unit<br />- ⁠Auto Gate<br />- 20x70<br />- 4 Bedroome<br />- 3 Bathroom <br />- ⁠Fully Extended Back (Up/Down)<br />- ⁠Balcony Extended<br />- ⁠move in condition<br />- ⁠Table Top<br /><br />-3% Booking Deposit ( Fully Refundable if Loan is Not Approved)<br />-7% When Signing SPA<br />-Total Down Payment 10%<br />-Loan And Lawyer Provided<br />-EPF Withdrawal Acceptable<br />-Government Loan Acceptable (LPPSA)<br /><br />* Welcome Property Owner To List Sale Or Rent *<br />#RawangProperty #ShopLot #Subsale #Factory

## Kemudahan

- Balkoni

## Kemudahan bersama

- Keselamatan 24 jam
- Taman permainan

## Ejen Hartanah

![Danny Wong](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/vovb4cc362a7-dc0f-436d-9844-7dbb62ec23f1_1372x1372.jpeg)

- **Nama**: Danny Wong
- **Agensi**: VPG REALTY SDN BHD [ E (1) 2070 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/danny-wong-1482688/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/danny-wong-1482688/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim