# Rawang Shop, Serendah, Rawang

| PROPERTY OVERVIEW       |                               |
| ----------------------- | ----------------------------- |
| **Title**               | Rawang Shop, Serendah, Rawang |
| **Address**             | Serendah, Rawang, Selangor    |
| **Price**               | RM 890,000                    |
| **Is Verified Listing** | No                            |
| **kps**                 | 3,000                         |
| **psf**                 | RM 296.67                     |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Rawang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-rawang-lxaou "Rawang")
- [Kedai](https://www.iproperty.com.my/bm/kedai-dijual/sekitar-rawang-lxaou "Kedai")
- **sale-200497631**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kedai untuk Dijual di Serendah, Rawang oleh Tom Ip - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-6lacc7dda9e0-7e5a-4947-9abe-959140abc1cc_1153x865.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-6lacc7dda9e0-7e5a-4947-9abe-959140abc1cc_1153x865.png "Kedai untuk Dijual di Serendah, Rawang oleh Tom Ip - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kedai for sale
- Leasehold
- Disenaraikan pada 16 Mei 2026
- ID penyenaraian - 200497631
- 3,000 kps luas pelan lantai
- RM 296.67 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Lot bumi

## Tentang Rawang Shop

> Rawang Serendah 2 sty Shop For Sale

Rawang Serendah 2 sty Shop For Sale<br /><br />- Double storey shop <br />- Land area 1500sf <br />- Built up 3000sf<br />- Intermediate<br />- 5 minutes to NKVE Toll<br />- RM890K<br /><br />Contact Tom Ip for viewing appointment

## Ejen Hartanah

![Tom Ip](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/p9emc4705898-0175-490d-87e5-9927a7befb59_3211x3211.jpeg)

- **Nama**: Tom Ip
- **Agensi**: BIG PLUS PROPERTIES SDN. BHD.
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/tom-ip-944726/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/tom-ip-944726/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 890,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Serendah, Rawang, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 3,000 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Leasehold.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)