# Park Villa Townhouse, Bandar Bukit Puchong 2, Puchong

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                        |
| ----------------------- | ------------------------------------------------------ |
| **Title**               | Park Villa Townhouse, Bandar Bukit Puchong 2, Puchong  |
| **Address**             | Jalan BP 11, Bandar Bukit Puchong 2, Puchong, Selangor |
| **Price**               | RM 530,000                                             |
| **Is Verified Listing** | No                                                     |
| **BT**                  | 3                                                      |
| **BM**                  | 2                                                      |
| **kps (tanah)**         | 1,560                                                  |
| **psf (tanah)**         | RM 339.74                                              |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 2,222 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Puchong](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-puchong-ai5y2 "Puchong")
- [Rumah Berangkai 3 Tingkat](https://www.iproperty.com.my/bm/rumah-teres-3-tingkat-dijual/sekitar-puchong-ai5y2 "Rumah Berangkai 3 Tingkat")
- **sale-501284449**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Rumah Berangkai 3 Tingkat untuk Dijual di Bandar Bukit Puchong 2, Puchong oleh Joey Eow - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501284449/UPHO.380635807.V800/Park-Villa-Townhouse-Selangor-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501284449/UPHO.380635807.V800/Park-Villa-Townhouse-Selangor-Malaysia.jpg "Rumah Berangkai 3 Tingkat untuk Dijual di Bandar Bukit Puchong 2, Puchong oleh Joey Eow - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Rumah Berangkai 3 Tingkat untuk Dijual di Bandar Bukit Puchong 2, Puchong oleh Joey Eow - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501284449/UPHO.380635817.V800/Park-Villa-Townhouse-Selangor-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501284449/UPHO.380635817.V800/Park-Villa-Townhouse-Selangor-Malaysia.jpg "Rumah Berangkai 3 Tingkat untuk Dijual di Bandar Bukit Puchong 2, Puchong oleh Joey Eow - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Rumah Berangkai 3 Tingkat untuk Dijual di Bandar Bukit Puchong 2, Puchong oleh Joey Eow - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501284449/UPHO.380635822.V800/Park-Villa-Townhouse-Selangor-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501284449/UPHO.380635822.V800/Park-Villa-Townhouse-Selangor-Malaysia.jpg "Rumah Berangkai 3 Tingkat untuk Dijual di Bandar Bukit Puchong 2, Puchong oleh Joey Eow - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Rumah Berangkai 3 Tingkat untuk Dijual di Bandar Bukit Puchong 2, Puchong oleh Joey Eow - Dining Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501284449/UPHO.380635815.V800/Park-Villa-Townhouse-Selangor-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501284449/UPHO.380635815.V800/Park-Villa-Townhouse-Selangor-Malaysia.jpg "Rumah Berangkai 3 Tingkat untuk Dijual di Bandar Bukit Puchong 2, Puchong oleh Joey Eow - Dining Room - iProperty.com.my")
- [![Rumah Berangkai 3 Tingkat untuk Dijual di Bandar Bukit Puchong 2, Puchong oleh Joey Eow - Bedroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501284449/UPHO.380635820.V800/Park-Villa-Townhouse-Selangor-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501284449/UPHO.380635820.V800/Park-Villa-Townhouse-Selangor-Malaysia.jpg "Rumah Berangkai 3 Tingkat untuk Dijual di Bandar Bukit Puchong 2, Puchong oleh Joey Eow - Bedroom - iProperty.com.my")
- [![Rumah Berangkai 3 Tingkat untuk Dijual di Bandar Bukit Puchong 2, Puchong oleh Joey Eow - Kitchen - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501284449/UPHO.380635819.V800/Park-Villa-Townhouse-Selangor-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501284449/UPHO.380635819.V800/Park-Villa-Townhouse-Selangor-Malaysia.jpg "Rumah Berangkai 3 Tingkat untuk Dijual di Bandar Bukit Puchong 2, Puchong oleh Joey Eow - Kitchen - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Rumah Berangkai 3 Tingkat for sale
- Fully furnished
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 7 Mei 2026
- ID penyenaraian - 501284449
- 1,259 kps luas pelan lantai
- 1,560 kps luas tanah (24 kaki x 65 kaki)
- RM 420.97 psf (lantai)
- RM 339.74 psf (tanah)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang Park Villa Townhouse

> Lower Unit Park Villa Town House Puchong For Sale

Land area:1560sf ( 24x65)<br />Size: 1259 sf<br />Fully Furnished<br />Gated Guarded<br />Playground<br />Fully furnished with aircond, fan & lighting. Interior as per attached photo.<br /><br />Asking Price: RM 530,000.00 <br /><br />PM NOW 请联络<br />
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="www.h*****"
            masked-value="www.h*****"
            masking-type="website"
          >
          </span>
        <br />*016*3621960*Joey Eow (REN 34644事事如意)<br /><br />The photographs shown herein are solely for general identification and information此处所示的照片仅用于一般识别和信息。<br /><br />** Your are welcome to list 欢迎业主刊登您的房产**

## Kemudahan bersama

- 24-hour security
- Parking
- Playground

## Ejen Hartanah

![Joey Eow](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/axti4ab2fb30-c0a6-47b5-9009-2b4c394247c6_4014x4014.jpeg)

- **Nama**: Joey Eow
- **Agensi**: Pengiklan Persendirian
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/joey-eow-670249/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/joey-eow-670249/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 530,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan BP 11, Bandar Bukit Puchong 2, Puchong, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,259 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Freehold.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.