# Jalan Kenari Puchong jaya 3.5 Storey Shop, BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                                                                                                                                                                                                                                  |
| ----------------------- | ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ |
| **Title**               | Jalan Kenari Puchong jaya 3.5 Storey Shop, BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong                                                                                                                                                                                                                          |
| **Address**             | Klang Shah Alam Kota Kemuning USJ Subang Jaya Putra Height Bandar Sunway, Cheras Kajang Seri Kembangan Petaling Balakong Ampang rawang damansara Kuchai Lama puchong Mahkota Bukit Serdang MRT LRT Bukit Jalil Sri Petaling OUG Glenmarie Rimbayu Gamuda, BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong, Selangor |
| **Price**               | RM 3,700,000                                                                                                                                                                                                                                                                                     |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                                                                                                                                                                                                                               |
| **kps (lantai)**        | 6,060                                                                                                                                                                                                                                                                                            |
| **psf (lantai)**        | RM 610.56                                                                                                                                                                                                                                                                                        |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Puchong](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-puchong-ai5y2 "Puchong")
- [Kedai](https://www.iproperty.com.my/bm/kedai-dijual/sekitar-puchong-ai5y2 "Kedai")
- **sale-200141645**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kedai untuk Dijual di BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong oleh Joseph Khoo - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-wb7jc6d8f1fb-0792-400f-aa5e-ef94f1186afd_1473x685.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-wb7jc6d8f1fb-0792-400f-aa5e-ef94f1186afd_1473x685.jpeg "Kedai untuk Dijual di BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong oleh Joseph Khoo - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong oleh Joseph Khoo - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-o087319b432f-ce10-4d33-ae96-6133d1616aca_1202x675.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-o087319b432f-ce10-4d33-ae96-6133d1616aca_1202x675.jpeg "Kedai untuk Dijual di BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong oleh Joseph Khoo - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong oleh Joseph Khoo - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-vtg9bf8f8745-a610-4e18-b014-b0f4fbada066_1133x762.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-vtg9bf8f8745-a610-4e18-b014-b0f4fbada066_1133x762.jpeg "Kedai untuk Dijual di BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong oleh Joseph Khoo - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong oleh Joseph Khoo - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-jyvde9f9ecf7-f9cf-4526-8d1f-0d23e1561caa_1080x532.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-jyvde9f9ecf7-f9cf-4526-8d1f-0d23e1561caa_1080x532.jpeg "Kedai untuk Dijual di BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong oleh Joseph Khoo - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kedai for sale
- Partially fitted
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 18 Mei 2026
- ID penyenaraian - 200141645
- 6,060 kps luas pelan lantai
- 1,800 kps luas tanah
- RM 610.56 psf (lantai)
- RM 2,055.56 psf (tanah)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Bukan lot bumi

## Tentang Jalan Kenari Puchong jaya 3.5 Storey Shop

> Puchong jaya 3.5 storey shop near LRT

Puchong jaya 3.5 storey shop for sale<br /><br />Land area 24x75<br />Built up 6060sf<br />Freehold<br />Non bumi<br /><br />Nearby Honda , alliance bank & LRT station

## Kemudahan bersama

- 24-hour security
- Playground

## Ejen Hartanah

![Joseph Khoo](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/pi0vbcaeb624-b404-4f41-8f79-1ec83b4997b4_240x296.jpeg)

- **Nama**: Joseph Khoo
- **Agensi**: Vivahomes Realty - Subang Jaya
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/joseph-khoo-880713/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/joseph-khoo-880713/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 3,700,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Klang Shah Alam Kota Kemuning USJ Subang Jaya Putra Height Bandar Sunway, Cheras Kajang Seri Kembangan Petaling Balakong Ampang rawang damansara Kuchai Lama puchong Mahkota Bukit Serdang MRT LRT Bukit Jalil Sri Petaling OUG Glenmarie Rimbayu Gamuda, BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 6,060 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Freehold.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)