Lexis Hibiscus, Port Dickson

Off Batu 11 Jalan Pantai Port Dickson, Port Dickson, Negeri Sembilan

RM 446,300

Studio

1

BM

990

kps

RM 450.81

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2014
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 3 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500905185

Tentang Lexis Hibiscus

Lexis hibiscus, port dickson

Bank lelong suites

~no:L5-05,sky pool villa,lexis hibiscus, pasir panjang(port dickson) negeri sembilan

~leasehold
~land area:990sf
~reserve price:Rm446,300
~lelong date:25/5/2026

**free registration/whatsapp to khoo: 0***** (full name, ic nombor)

**bank lelong property follow address view outside only

**bank lelong property need prepare 10% deposit of auction price

**we are bank appointed panel agent, so no agent fee on buyer

pls contact khoo: 0*****

Gim

burger-2-o

Kafe

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

NOVALAND REALTY [ E (3) 1373 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 446,300.
Off Batu 11 Jalan Pantai Port Dickson, Port Dickson, Negeri Sembilan.
Saiz lantai unit ini ialah 990 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

NOVALAND REALTY [ E (3) 1373 ]