Bandar Springhill, Port Dickson

Jalan Springhill 6/1, Bandar Springhill, Port Dickson, Negeri Sembilan

RM 291,600

4

BT

3

BM

1,540

kps (tanah)

RM 189.35

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500982556
check-small-f
1,540 kps luas pelan lantai

Tentang Bandar Springhill

Nova & Aurora Residence 6, Bandar Springhill, Port Dickson

No. 11, Jalan Springhill 6/1, Residence 6, Bandar Springhill, 71010 Port Dickson, Negeri Sembilan

2 Storey Terrace House
Land size: 22' x 70' sqft
Freehold
Gated and Guarded
Deposit 10% = RM 29,160 only

Auction Price: RM 291,600
Bank Value: RM 400k
Auction Date: 23-Apr-2026

~ Please inspect the property from outside only.
~ All auction properties are sold on an “as is, where is” basis.
~ A 10% deposit is required, unsuccessful bid refundable.
~ This is an online bidding process, and the highest bidder will win the property.
~ For Registration, please call or WhatsApp to Jack 012*3723919*
Kemudahan
security-access-control-o

Kawalan keselamatan

Kemudahan bersama
security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

GLORY LANDS & PROPERTIES [ E (3) 1787 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 291,600.
Jalan Springhill 6/1, Bandar Springhill, Port Dickson, Negeri Sembilan.
Saiz lantai unit ini ialah 1,540 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

GLORY LANDS & PROPERTIES [ E (3) 1787 ]