# SS24, Petaling Jaya

| PROPERTY OVERVIEW       |                                   |
| ----------------------- | --------------------------------- |
| **Title**               | SS24, Petaling Jaya               |
| **Address**             | SS24, Petaling Jaya, Selangor     |
| **Price**               | RM 1,450,000 (_Lihat ke Tawaran_) |
| **Is Verified Listing** | No                                |
| **BT**                  | 5                                 |
| **BM**                  | 3                                 |
| **kps (tanah)**         | 1,650                             |
| **psf (tanah)**         | RM 878.79                         |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 6,080 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Petaling Jaya](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-petaling-jaya-xc3lb "Petaling Jaya")
- [Rumah Teres 2-Tingkat](https://www.iproperty.com.my/bm/rumah-teres-2-tingkat-dijual/sekitar-petaling-jaya-xc3lb "Rumah Teres 2-Tingkat")
- **sale-501092958**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di SS24, Petaling Jaya oleh Carol Chou - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501092958/UPHO.378352832.V800/SS24-SS24-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501092958/UPHO.378352832.V800/SS24-SS24-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di SS24, Petaling Jaya oleh Carol Chou - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di SS24, Petaling Jaya oleh Carol Chou - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501092958/UPHO.378399383.V800/SS24-SS24-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501092958/UPHO.378399383.V800/SS24-SS24-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di SS24, Petaling Jaya oleh Carol Chou - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di SS24, Petaling Jaya oleh Carol Chou - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501092958/UPHO.378352834.V800/SS24-SS24-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501092958/UPHO.378352834.V800/SS24-SS24-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di SS24, Petaling Jaya oleh Carol Chou - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di SS24, Petaling Jaya oleh Carol Chou - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501092958/UPHO.379926138.V800/SS24-SS24-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501092958/UPHO.379926138.V800/SS24-SS24-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di SS24, Petaling Jaya oleh Carol Chou - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di SS24, Petaling Jaya oleh Carol Chou - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501092958/UPHO.379926314.V800/SS24-SS24-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501092958/UPHO.379926314.V800/SS24-SS24-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di SS24, Petaling Jaya oleh Carol Chou - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di SS24, Petaling Jaya oleh Carol Chou - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501092958/UPHO.379926530.V800/SS24-SS24-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501092958/UPHO.379926530.V800/SS24-SS24-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di SS24, Petaling Jaya oleh Carol Chou - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di SS24, Petaling Jaya oleh Carol Chou - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501092958/UPHO.379926762.V800/SS24-SS24-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501092958/UPHO.379926762.V800/SS24-SS24-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di SS24, Petaling Jaya oleh Carol Chou - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di SS24, Petaling Jaya oleh Carol Chou - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501092958/UPHO.379926642.V800/SS24-SS24-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501092958/UPHO.379926642.V800/SS24-SS24-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di SS24, Petaling Jaya oleh Carol Chou - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di SS24, Petaling Jaya oleh Carol Chou - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501092958/UPHO.379927203.V800/SS24-SS24-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501092958/UPHO.379927203.V800/SS24-SS24-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di SS24, Petaling Jaya oleh Carol Chou - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di SS24, Petaling Jaya oleh Carol Chou - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501092958/UPHO.379927248.V800/SS24-SS24-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501092958/UPHO.379927248.V800/SS24-SS24-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di SS24, Petaling Jaya oleh Carol Chou - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di SS24, Petaling Jaya oleh Carol Chou - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501092958/UPHO.379927194.V800/SS24-SS24-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501092958/UPHO.379927194.V800/SS24-SS24-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di SS24, Petaling Jaya oleh Carol Chou - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
- Kelengkapan tidak penuh
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 29 Apr 2026
- ID penyenaraian - 501092958
- 2,200 kps luas pelan lantai
- 1,650 kps luas tanah
- RM 659.09 psf (lantai)
- RM 878.79 psf (tanah)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang SS24

> SS24, Taman Megah

TWO STOREY TERRACE HOUSE FOR SALES<br />SS24, Taman Megah<br />SELLING: RM 1,450,000<br /><br />Property Details:<br />• 22X75 ft<br />• 5 Bedrooms | 3 bathrooms<br />• Central PJ address (high demand area)<br />• Established schools, banks, clinics, and daily conveniences<br />• Surrounded by affluent neighbourhoods (SS2, Damansara Jaya,    <br />   Kelana Jaya)<br /><br />For viewing arrangement, Kindly contact<br />CAROL CHOU |
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="+6*****"
            masked-value="+6*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
        <br />REN 82909

## Ejen Hartanah

![Carol Chou](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/6zoi7d1851ad-3e42-4581-8b04-82515483fc3a_853x853.jpeg)

- **Nama**: Carol Chou
- **Agensi**: IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/carol-chou-3269550/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/carol-chou-3269550/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 1,450,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

SS24, Petaling Jaya, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 2,200 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.