# SS4, Petaling Jaya

| PROPERTY OVERVIEW       |                              |
| ----------------------- | ---------------------------- |
| **Title**               | SS4, Petaling Jaya           |
| **Address**             | SS4, Petaling Jaya, Selangor |
| **Price**               | RM 1,700,000                 |
| **Is Verified Listing** | No                           |
| **BT**                  | 5                            |
| **BM**                  | 4                            |
| **kps (tanah)**         | 5,400                        |
| **psf (tanah)**         | RM 314.81                    |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 7,129 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Petaling Jaya](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-petaling-jaya-xc3lb "Petaling Jaya")
- [Rumah Teres](https://www.iproperty.com.my/bm/rumah-teres-dijual/sekitar-petaling-jaya-xc3lb "Rumah Teres")
- **sale-200319817**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Rumah Teres untuk Dijual di SS4, Petaling Jaya oleh Ivan Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-m73100527f2a-738e-431a-a496-908eca80412d_1080x810.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-m73100527f2a-738e-431a-a496-908eca80412d_1080x810.jpeg "Rumah Teres untuk Dijual di SS4, Petaling Jaya oleh Ivan Lee - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres untuk Dijual di SS4, Petaling Jaya oleh Ivan Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-q4xle2a4fe22-7fef-461c-8a11-ff7049d1e5cb_810x1080.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-q4xle2a4fe22-7fef-461c-8a11-ff7049d1e5cb_810x1080.jpeg "Rumah Teres untuk Dijual di SS4, Petaling Jaya oleh Ivan Lee - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres untuk Dijual di SS4, Petaling Jaya oleh Ivan Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-fzcyc003571b-8f30-4778-bba8-fbed1c6fb607_1080x810.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-fzcyc003571b-8f30-4778-bba8-fbed1c6fb607_1080x810.jpeg "Rumah Teres untuk Dijual di SS4, Petaling Jaya oleh Ivan Lee - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Rumah Teres untuk dijual
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 8 Mei 2026
- ID penyenaraian - 200319817
- 2,500 kps luas pelan lantai
- 5,400 kps luas tanah
- RM 680.00 psf (lantai)
- RM 314.81 psf (tanah)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- 5 lot tempat letak kereta

## Tentang hartanah ini

> Very Big Land! Nice Location!

Corner Lot Double storey terrace House @ SS4, Kelana Jaya, Petaling Jaya for Sale!!<br />️5 rooms 4 bathrooms<br />️Land area: 5400 sq ft<br />Built up approx 2500 sq ft<br />Guarded community at night <br />Direct access to LDP Highway<br />- freehold<br />- Asking Price: RM1.7mil negotiable <br /><br /><br /><br />For enquiry, please feel free to contact:<br />Ivan Lee (REN 29475)<br />PropNex Realty Sdn Bhd<br />017**7700**861<br />Email: 

## Ejen Hartanah

![Ivan Lee](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/87sbeab490e4-f6ac-48dc-8418-000f31fb219a_720x720.jpeg)

- **Nama**: Ivan Lee
- **Agensi**: PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/ivan-lee-828712/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/ivan-lee-828712/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 1,700,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

SS4, Petaling Jaya, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 2,500 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)

## Maklumat Hubungan