PJ Industrial Park, Seksyen 13, Petaling Jaya

Jalan Kemajuan, Seksyen 13, Petaling Jaya, Selangor

RM 445,380

1

BM

1,142

kps

RM 390.00

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Shop / Office untuk dijual
check-small-f
Sepenuhnya dipasang
check-small-f
Pegangan pajakan (74 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200532036
check-small-f
1,142 kps luas pelan lantai

Tentang PJ Industrial Park

Investment Ofice @ PJ Industrial Park (1142sqft)

Investment Ofice @ PJ Industrial Park (1142sqft)
--------------------------------------------------
1142sqft
RM 445,380
RM 390psf
Rental @ RM2000 currently
Sale with Tenancy ROI of about 10%
partitioned with 4 rooms 6 aircon
1 Bathrooms
1 Car Parks

RM 333 sinking fund
Roi 10℅
Leasehold 70+ years
3 years rental renews just this year 2029

Your one stop service Property Agent

For immediate viewing,
Kindly call / watsapp Nelson @ 0*****
Hurry while stocks last!
TQ
Kemudahan
asterisk-o

Akses 24 jam

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tech Real Estate - Cheras

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 445,380.
Jalan Kemajuan, Seksyen 13, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,142 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tech Real Estate - Cheras