# Icon City, iSovo, Petaling Jaya, Jalan SS8, Petaling Jaya

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                           |
| ----------------------- | --------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Icon City, iSovo, Petaling Jaya, Jalan SS8, Petaling Jaya |
| **Address**             | Petaling Jaya, Selangor                                   |
| **Price**               | RM 580,000                                                |
| **Is Verified Listing** | No                                                        |
| **BM**                  | 2                                                         |
| **kps**                 | 1,084                                                     |
| **psf**                 | RM 535.06                                                 |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Petaling Jaya](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-petaling-jaya-xc3lb "Petaling Jaya")
- [Sovo](https://www.iproperty.com.my/bm/sovo-dijual/sekitar-petaling-jaya-xc3lb "Sovo")
- **sale-106313055**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Sovo untuk Dijual di Petaling Jaya, Selangor oleh Steve Wong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-vspz84bb38af-28ca-4e11-bac5-4ad99175b8ea_3264x1840.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-vspz84bb38af-28ca-4e11-bac5-4ad99175b8ea_3264x1840.jpeg "Sovo untuk Dijual di Petaling Jaya, Selangor oleh Steve Wong - iProperty.com.my")
- [![Sovo untuk Dijual di Petaling Jaya, Selangor oleh Steve Wong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-au5vbc664e16-9e53-4629-a7e8-f93ca5d62574_3264x1840.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-au5vbc664e16-9e53-4629-a7e8-f93ca5d62574_3264x1840.jpeg "Sovo untuk Dijual di Petaling Jaya, Selangor oleh Steve Wong - iProperty.com.my")
- [![Sovo untuk Dijual di Petaling Jaya, Selangor oleh Steve Wong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-vc8lcdb28873-ae56-43bd-b7b9-74ba7e1c25fb_1840x2273.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-vc8lcdb28873-ae56-43bd-b7b9-74ba7e1c25fb_1840x2273.jpeg "Sovo untuk Dijual di Petaling Jaya, Selangor oleh Steve Wong - iProperty.com.my")
- [![Sovo untuk Dijual di Petaling Jaya, Selangor oleh Steve Wong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-metn33285420-f325-4b55-854c-f64e13d7caa4_1840x3264.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-metn33285420-f325-4b55-854c-f64e13d7caa4_1840x3264.jpeg "Sovo untuk Dijual di Petaling Jaya, Selangor oleh Steve Wong - iProperty.com.my")
- [![Sovo untuk Dijual di Petaling Jaya, Selangor oleh Steve Wong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-2h01711c9e51-30cf-41aa-9f44-81697c0e9f6e_3264x1840.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-2h01711c9e51-30cf-41aa-9f44-81697c0e9f6e_3264x1840.jpeg "Sovo untuk Dijual di Petaling Jaya, Selangor oleh Steve Wong - iProperty.com.my")
- [![Sovo untuk Dijual di Petaling Jaya, Selangor oleh Steve Wong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-bg9w9e5265f7-84fa-4ba9-9a23-3ddd29e309fc_3264x1840.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-bg9w9e5265f7-84fa-4ba9-9a23-3ddd29e309fc_3264x1840.jpeg "Sovo untuk Dijual di Petaling Jaya, Selangor oleh Steve Wong - iProperty.com.my")
- [![Sovo untuk Dijual di Petaling Jaya, Selangor oleh Steve Wong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-bbfp50b9ac53-1735-4fb0-a730-a94df80c8637_3264x1840.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-bbfp50b9ac53-1735-4fb0-a730-a94df80c8637_3264x1840.jpeg "Sovo untuk Dijual di Petaling Jaya, Selangor oleh Steve Wong - iProperty.com.my")
- [![Sovo untuk Dijual di Petaling Jaya, Selangor oleh Steve Wong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-hs5a04edd9b2-8959-46f5-8d0c-55c735308063_1840x3264.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-hs5a04edd9b2-8959-46f5-8d0c-55c735308063_1840x3264.jpeg "Sovo untuk Dijual di Petaling Jaya, Selangor oleh Steve Wong - iProperty.com.my")
- [![Sovo untuk Dijual di Petaling Jaya, Selangor oleh Steve Wong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-g97m5600d2a7-01a7-4202-916a-8e7144b7200a_3264x1840.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-g97m5600d2a7-01a7-4202-916a-8e7144b7200a_3264x1840.jpeg "Sovo untuk Dijual di Petaling Jaya, Selangor oleh Steve Wong - iProperty.com.my")
- [![Sovo untuk Dijual di Petaling Jaya, Selangor oleh Steve Wong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-w14t70076c90-3cc3-4678-9dde-9e4e9cfc729c_3264x1840.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-w14t70076c90-3cc3-4678-9dde-9e4e9cfc729c_3264x1840.jpeg "Sovo untuk Dijual di Petaling Jaya, Selangor oleh Steve Wong - iProperty.com.my")
- [![Sovo untuk Dijual di Petaling Jaya, Selangor oleh Steve Wong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-3xyh297d1aa3-a797-4f9b-b39e-0af3ee05f698_3264x1840.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-3xyh297d1aa3-a797-4f9b-b39e-0af3ee05f698_3264x1840.jpeg "Sovo untuk Dijual di Petaling Jaya, Selangor oleh Steve Wong - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Sovo for sale
- Leasehold
- Disenaraikan pada 27 Apr 2026
- ID penyenaraian - 106313055
- 1,084 kps luas pelan lantai
- RM 535.06 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik strata
- Bukan lot bumi

## Tentang Icon City, iSovo, Petaling Jaya, Jalan SS8

> Duplex Sovo for Sale

FOR SALE: Icon City, i-Sovo<br /><br />- 1,084sf (2 bathrooms) duplex<br />- Partly Furnished (Air-cond, lighting, curtains, pantry)<br /><br />FOR ENQUIRY/VIEWING:<br />CALL KEN @
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>

## Ejen Hartanah

![Steve Wong](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/2hrf9d118204-a4d5-4764-aa08-a44309b28189_180x180.jpeg)

- **Nama**: Steve Wong
- **Agensi**: SHOWCASE PROPERTIES SDN. BHD [ E (1) 1669/1 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/steve-wong-884806/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/steve-wong-884806/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 580,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Petaling Jaya, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,084 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Leasehold.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)

## Maklumat Hubungan