# Gasing Indah, Petaling Jaya

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                       |
| ----------------------- | --------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Gasing Indah, Petaling Jaya                                           |
| **Address**             | Jalan 5/46, Taman Gasing Indah, Gasing Indah, Petaling Jaya, Selangor |
| **Price**               | RM 1,500,000                                                          |
| **Is Verified Listing** | No                                                                    |
| **BT**                  | 3                                                                     |
| **BM**                  | 3                                                                     |
| **kps (tanah)**         | 1,517                                                                 |
| **psf (tanah)**         | RM 988.79                                                             |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 6,290 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Petaling Jaya](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-petaling-jaya-xc3lb "Petaling Jaya")
- [Rumah Teres 2.5-Tingkat](https://www.iproperty.com.my/bm/rumah-teres-2-5-tingkat-dijual/sekitar-petaling-jaya-xc3lb "Rumah Teres 2.5-Tingkat")
- **sale-501380163**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk Dijual di Gasing Indah, Petaling Jaya oleh Jacklyn Fo - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501380163/UPHO.381778454.V800/Gasing-Indah-Gasing-Indah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501380163/UPHO.381778454.V800/Gasing-Indah-Gasing-Indah-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk Dijual di Gasing Indah, Petaling Jaya oleh Jacklyn Fo - Interior - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk Dijual di Gasing Indah, Petaling Jaya oleh Jacklyn Fo - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501380163/UPHO.381778457.V800/Gasing-Indah-Gasing-Indah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501380163/UPHO.381778457.V800/Gasing-Indah-Gasing-Indah-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk Dijual di Gasing Indah, Petaling Jaya oleh Jacklyn Fo - Interior - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk Dijual di Gasing Indah, Petaling Jaya oleh Jacklyn Fo - Kitchen - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501380163/UPHO.381778451.V800/Gasing-Indah-Gasing-Indah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501380163/UPHO.381778451.V800/Gasing-Indah-Gasing-Indah-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk Dijual di Gasing Indah, Petaling Jaya oleh Jacklyn Fo - Kitchen - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk Dijual di Gasing Indah, Petaling Jaya oleh Jacklyn Fo - Kitchen - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501380163/UPHO.381778447.V800/Gasing-Indah-Gasing-Indah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501380163/UPHO.381778447.V800/Gasing-Indah-Gasing-Indah-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk Dijual di Gasing Indah, Petaling Jaya oleh Jacklyn Fo - Kitchen - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk Dijual di Gasing Indah, Petaling Jaya oleh Jacklyn Fo - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501380163/UPHO.381778444.V800/Gasing-Indah-Gasing-Indah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501380163/UPHO.381778444.V800/Gasing-Indah-Gasing-Indah-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk Dijual di Gasing Indah, Petaling Jaya oleh Jacklyn Fo - Interior - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk Dijual di Gasing Indah, Petaling Jaya oleh Jacklyn Fo - Corridor - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501380163/UPHO.381778442.V800/Gasing-Indah-Gasing-Indah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501380163/UPHO.381778442.V800/Gasing-Indah-Gasing-Indah-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk Dijual di Gasing Indah, Petaling Jaya oleh Jacklyn Fo - Corridor - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk Dijual di Gasing Indah, Petaling Jaya oleh Jacklyn Fo - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501380163/UPHO.381778434.V800/Gasing-Indah-Gasing-Indah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501380163/UPHO.381778434.V800/Gasing-Indah-Gasing-Indah-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk Dijual di Gasing Indah, Petaling Jaya oleh Jacklyn Fo - Interior - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk Dijual di Gasing Indah, Petaling Jaya oleh Jacklyn Fo - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501380163/UPHO.381778432.V800/Gasing-Indah-Gasing-Indah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501380163/UPHO.381778432.V800/Gasing-Indah-Gasing-Indah-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk Dijual di Gasing Indah, Petaling Jaya oleh Jacklyn Fo - Interior - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk Dijual di Gasing Indah, Petaling Jaya oleh Jacklyn Fo - Bedroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501380163/UPHO.381778436.V800/Gasing-Indah-Gasing-Indah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501380163/UPHO.381778436.V800/Gasing-Indah-Gasing-Indah-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk Dijual di Gasing Indah, Petaling Jaya oleh Jacklyn Fo - Bedroom - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk Dijual di Gasing Indah, Petaling Jaya oleh Jacklyn Fo - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501380163/UPHO.381778439.V800/Gasing-Indah-Gasing-Indah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501380163/UPHO.381778439.V800/Gasing-Indah-Gasing-Indah-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk Dijual di Gasing Indah, Petaling Jaya oleh Jacklyn Fo - Interior - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk Dijual di Gasing Indah, Petaling Jaya oleh Jacklyn Fo - Bathroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501380163/UPHO.381778430.V800/Gasing-Indah-Gasing-Indah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501380163/UPHO.381778430.V800/Gasing-Indah-Gasing-Indah-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk Dijual di Gasing Indah, Petaling Jaya oleh Jacklyn Fo - Bathroom - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk Dijual di Gasing Indah, Petaling Jaya oleh Jacklyn Fo - Bathroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501380163/UPHO.381778427.V800/Gasing-Indah-Gasing-Indah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501380163/UPHO.381778427.V800/Gasing-Indah-Gasing-Indah-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk Dijual di Gasing Indah, Petaling Jaya oleh Jacklyn Fo - Bathroom - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Rumah Teres 2.5-Tingkat untuk dijual
- Kelengkapan tidak penuh
- Pegangan pajakan
- Disenaraikan pada 21 Mei 2026
- ID penyenaraian - 501380163
- 1,641 kps luas pelan lantai
- 1,517 kps luas tanah
- RM 914.08 psf (lantai)
- RM 988.79 psf (tanah)
- Belum disewa
- Hak milik strata
- Bukan lot bumi
- Dibangunkan oleh Unknown Developer

## Tentang Gasing Indah

> Taman Gasing Indah Petaling Jaya 2.5 Sty House For Sale

2.5 Sty Endlot Terence house @ Taman Gasing Indah , Petaling Jaya<br /><br />Built-up Size : 1,641 sqft<br />Land Area : 1,517 sqft<br />3 bedrooms, 3 bathrooms<br />Partly furnished with renovated kitchen cabinet<br />Well maintained condition<br /><br />Please contact for arrange viewing

## Kemudahan

- Pemanas air
- Penghawa dingin

## Ejen Hartanah

![Jacklyn Fo](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/zcc70fe08382-efab-451f-9617-142cf002ae6c_640x640.jpeg)

- **Nama**: Jacklyn Fo
- **Agensi**: IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/jacklyn-fo-1214809/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/jacklyn-fo-1214809/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 1,500,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan 5/46, Taman Gasing Indah, Gasing Indah, Petaling Jaya, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,641 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Pajakan.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)