Bukit Gasing, Petaling Jaya
Bukit Gasing, Petaling Jaya, Selangor
RM 5,300,000
7
BT
6
BM
19,002
kps (tanah)
RM 278.92
psf (tanah)
Gambar
Tentang hartanah ini
Section 5, Petaling Jaya Bukit Gasing
Section 5 ,Bukit Gasing bungalow for Sale
Ideal for new build
RM5,300,000
Leasehold
expiring 17/3/2062
LA - 19002 sq ft
BU - 7,000 sq ft
Please contact Cayli @ 0***** , Hartamas Real Estate (M) Sdn Bhd, REN04713
Ideal for new build
RM5,300,000
Leasehold
expiring 17/3/2062
LA - 19002 sq ft
BU - 7,000 sq ft
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 5,300,000.
Bukit Gasing, Petaling Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 7,000 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.