Double Sty Shop Lot, Taman Samagagah ,Permatang Pauh, Taman Samagagah, Permatang Pauh

Taman Samagagah ,Permatang Pauh, Taman Samagagah, Permatang Pauh, Penang

RM 2,500 /bulan

2

BM

1,300

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Shop / Office untuk disewa
check-small-f
Unit kosong
check-small-f
Disenaraikan pada 4 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 106544792
check-small-f
1,300 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.92 psf (lantai)

Tentang Double Sty Shop Lot, Taman Samagagah ,Permatang Pauh

Taman Samagagah ,Permatang Pauh .

Ground Floor Shop Lot at Taman Samagagah, Permatang Pauh for Rent

- Land Area: 1300sqft
- Toilet: 2

@Rental Fee: RM2500 per month

For more details, enquiry or viewing arrangement,
kindly contact Nicol Tan 0***** or Joey Lim 0***** ..
Kemudahan bersama
buildings-o

Business centre

shop-o

Kedai serbaneka

parking-o

Parkir

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Get One Property

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,500 /bulan.
Taman Samagagah ,Permatang Pauh, Taman Samagagah, Permatang Pauh, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,300 kps.
Pegangan Bebas.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Get One Property