Jalan Sri Lagauna 7/x, Taman Laguna, Perling

Perling, Johor

Boleh dirunding

RM 1,100,000

5+1

BT

6

BM

2,520

kps (tanah)

RM 436.51

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501310159
check-small-f
2,800 kps luas pelan lantai

Tentang Jalan Sri Lagauna 7/x, Taman Laguna

Laguna Garden Estates

Available for purchase

Generous family residence located in Taman Laguna, Johor Bahru

xx, Jalan Sri Laguna 7/x, Taman Laguna
Strategically situated just 12km from JB Town and offers easy access to Perling & Bukit Indah.

Two-Storey Terrace House
Land Area: 28’ x 90’ (2,520 sqft)
5+1 Bedrooms
5+1 Bathrooms
Intermediate Unit
Freehold
Bumi Lot
Secure Gated Community
Monthly Maintenance Fee: RM120 – RM150

Asking Price: RM1.1 Million
Bank Valuation: RM1.25 Million

Below Market Value
Roomy floor plan ideal for multi-generational living
Prime location with easy access to the city & Singapore route
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,100,000.
Perling, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,800 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800 ]