# Eco Biz 3 @ Eco Tropic, Taman Kota Masai, Pasir Gudang

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                               |
| ----------------------- | ------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Eco Biz 3 @ Eco Tropic, Taman Kota Masai, Pasir Gudang        |
| **Address**             | Eco Biz 3 @ Eco Tropic, Taman Kota Masai, Pasir Gudang, Johor |
| **Price**               | RM 1,000 /bulan                                               |
| **Is Verified Listing** | No                                                            |
| **BM**                  | 0                                                             |
| **kps**                 | 1,400                                                         |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Johor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-johor-2hh35 "Johor")
- [Pasir Gudang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-pasir-gudang-3w63z "Pasir Gudang")
- [Kedai](https://www.iproperty.com.my/bm/kedai-disewa/sekitar-pasir-gudang-3w63z "Kedai")
- **rent-200486325**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kedai untuk Disewa di Taman Kota Masai, Pasir Gudang oleh Sin Yie - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-51za7e4a58b5-09fb-4f62-8a68-da84c5db35db_1280x960.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-51za7e4a58b5-09fb-4f62-8a68-da84c5db35db_1280x960.jpeg "Kedai untuk Disewa di Taman Kota Masai, Pasir Gudang oleh Sin Yie - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Taman Kota Masai, Pasir Gudang oleh Sin Yie - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-n2147250e15e-2007-47f7-a570-25754c5f7917_1280x720.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-n2147250e15e-2007-47f7-a570-25754c5f7917_1280x720.jpeg "Kedai untuk Disewa di Taman Kota Masai, Pasir Gudang oleh Sin Yie - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kedai untuk disewa
- Dipasang sebahagian
- Disenaraikan pada 22 Mei 2026
- ID penyenaraian - 200486325
- 1,400 kps luas pelan lantai
- RM 0.71 psf (lantai)
- Sedia untuk dimasuki
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang Eco Biz 3 @ Eco Tropic

> Eco Biz 3 @ Eco Tropic

For Rent RA244 [PG]<br />Eco Biz 3 @ Eco Tropic<br />Google Map: 
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="www.h*****"
            masked-value="www.h*****"
            masking-type="website"
          >
          </span>
        <br />Property Type: 2 Storey Shoplot<br />Build Up Area: 1400sqft<br />Land Size & Area: 20x70<br />Deposit: 2+1+0.5<br />Available Date: Anytime<br /><br />Shoplot Listing<br />Main Road<br />1st Floor

## Ejen Hartanah

![Sin Yie](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/suacea572fc3-7250-438f-82b8-a9cd0bb18fde_720x720.jpeg)

- **Nama**: Sin Yie
- **Agensi**: THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/sin-yie-3042116/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/sin-yie-3042116/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 1,000 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Eco Biz 3 @ Eco Tropic, Taman Kota Masai, Pasir Gudang, Johor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,400 kps.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)