# Hillview @ Senibong Cove, Senibong Cove, Masai

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                   |
| ----------------------- | ------------------------------------------------- |
| **Title**               | Hillview @ Senibong Cove, Senibong Cove, Masai    |
| **Address**             | Jalan Bukit Senibong, Senibong Cove, Masai, Johor |
| **Price**               | RM 1,100,000                                      |
| **Is Verified Listing** | No                                                |
| **BT**                  | 4                                                 |
| **BM**                  | 2                                                 |
| **kps**                 | 1,288                                             |
| **psf**                 | RM 854.04                                         |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 4,612 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Johor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-johor-2hh35 "Johor")
- [Masai](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-masai-xovy7 "Masai")
- [Residensi Servis](https://www.iproperty.com.my/bm/servis-apartment-dijual/sekitar-masai-xovy7 "Residensi Servis")
- **sale-501079549**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Residensi Servis untuk Dijual di Hillview @ Senibong Cove oleh Irene Lim - Bedroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501079549/UPHO.295124615.V800/Hillview-Senibong-Cove-Senibong-Cove-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501079549/UPHO.295124615.V800/Hillview-Senibong-Cove-Senibong-Cove-Malaysia.jpg "Residensi Servis untuk Dijual di Hillview @ Senibong Cove oleh Irene Lim - Bedroom - iProperty.com.my")
- [![Residensi Servis untuk Dijual di Hillview @ Senibong Cove oleh Irene Lim - Bedroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501079549/UPHO.295124609.V800/Hillview-Senibong-Cove-Senibong-Cove-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501079549/UPHO.295124609.V800/Hillview-Senibong-Cove-Senibong-Cove-Malaysia.jpg "Residensi Servis untuk Dijual di Hillview @ Senibong Cove oleh Irene Lim - Bedroom - iProperty.com.my")
- [![Residensi Servis untuk Dijual di Hillview @ Senibong Cove oleh Irene Lim - Bedroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501079549/UPHO.295124611.V800/Hillview-Senibong-Cove-Senibong-Cove-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501079549/UPHO.295124611.V800/Hillview-Senibong-Cove-Senibong-Cove-Malaysia.jpg "Residensi Servis untuk Dijual di Hillview @ Senibong Cove oleh Irene Lim - Bedroom - iProperty.com.my")
- [![Residensi Servis untuk Dijual di Hillview @ Senibong Cove oleh Irene Lim - Bedroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501079549/UPHO.295124616.V800/Hillview-Senibong-Cove-Senibong-Cove-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501079549/UPHO.295124616.V800/Hillview-Senibong-Cove-Senibong-Cove-Malaysia.jpg "Residensi Servis untuk Dijual di Hillview @ Senibong Cove oleh Irene Lim - Bedroom - iProperty.com.my")
- [![Residensi Servis untuk Dijual di Hillview @ Senibong Cove oleh Irene Lim - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501079549/UPHO.295124613.V800/Hillview-Senibong-Cove-Senibong-Cove-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501079549/UPHO.295124613.V800/Hillview-Senibong-Cove-Senibong-Cove-Malaysia.jpg "Residensi Servis untuk Dijual di Hillview @ Senibong Cove oleh Irene Lim - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Residensi Servis untuk Dijual di Hillview @ Senibong Cove oleh Irene Lim - Kitchen - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501079549/UPHO.295124614.V800/Hillview-Senibong-Cove-Senibong-Cove-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501079549/UPHO.295124614.V800/Hillview-Senibong-Cove-Senibong-Cove-Malaysia.jpg "Residensi Servis untuk Dijual di Hillview @ Senibong Cove oleh Irene Lim - Kitchen - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Residensi Servis for sale
- Unfurnished
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 9 Apr 2026
- ID penyenaraian - 501079549
- 1,288 kps luas pelan lantai
- RM 854.04 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik strata
- Bukan lot bumi
- 3 lot tempat letak kereta

## Tentang Hillview @ Senibong Cove

> Hillview-Sky Mansion Dual Key, 4 Beds, 3 Parking @ Senibong Cove

- Conveniently located near Pasir Gudang Highway, North-South Expressway, Permas Jaya, Midvalley Southkey, Aeon Permas, Taman Megah Ria, Taman Rinting, etc.<br /><br />SPA Selling Price: RM 1,100,000.00<br />- Freehold<br />- 4 bedrooms, 2 bathrooms<br />- 3 parking spaces<br />- Built up: 1,288 sq.ft. / 1,349 sq.ft.<br />- Facing: South East<br />- Intermediate Lot<br />- Target completion date: 2029<br />- Facilities: Swimming, Wading & Beach Sand Pool, Co-working Space, Jacuzzi, Karaoke Room, Gymnasium, Playground, BBQ, etc.<br />———————————————<br /><br />销售配套 Sales Package：<br />• Free SPA Legal Fee（免买卖合同律师费）<br />• Free Loan Legal Fee（免贷款合同律师费）<br />• Free Loan Stamp Duty（免贷款印花税）<br />• Free Move-in Bonus（入住赠送优惠）<br />• Free Air-cons（赠送空调）<br />• Only MOT Borne *by Purchaser*<br />• *Foreigner eligible to buy (外国人可购买)<br /><br />Kindly Call or Whatsapp for more information<br />Irene Lim (ACZ)<br />
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
        <br />Chong Alice REN35158<br /><br />Welcome Owner Listing<br /><br />*Photo For Illustration Purpose Only*

## Kemudahan bersama

- 24-hour security
- Parking

## Ejen Hartanah

![Irene Lim](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/smux72e79907-b895-4f4d-80c4-abc1939f0fbc_4000x4000.jpeg)

- **Nama**: Irene Lim
- **Agensi**: ACZEON PROPERTIES [ E (3) 1719 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/irene-lim-2995708/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/irene-lim-2995708/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?