Taman Saleng Baru, Kulai

Taman Saleng Baru, Kulai, Johor

RM 415,000

3+1

BT

2

BM

1,635

kps (tanah)

RM 253.82

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 1-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500768986
check-small-f
1,635 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Saleng Baru

No Coa - Nice Environment Single Storey Terrace at Kulai

FOR SALE : TAMAN SALENG BARU KULAI RENOVATED SINGLE STOREY TERRACE

PROPERTY DETAILS :
SINGLE STOREY TERRACE HOUSE
JALAN BELANTARA, TAMAN SALENG BARU 81400 KULAI
3 BILIK TIDUR 2 BILIK AIR 1 STORE
1635 SQFT (APPROX: 22 X 75)
BUMI LOT
FREEHOLD

SPECIAL CONDITIONS :
RENOVATIONS
===========
AWNING, TILES, STORE ROOM, KITCHEN EXTEND, TABLE TOP, KITCHEN CABINET

BONUS
=======
2 UNIT AIRCOND, 1 SET SOFA, 1 SET MEJA MAKAN, SET KATIL

NEARBY
=======
1.5 KM TO TJ MART SALENG MARKET, 1, TAMAN PANCASILA, KULAI, JOHOR
2.4 KM TO HOSPITAL KULAI, KULAI, JOHOR
2.6 KM TO SK TAMAN INDAHPURA 2, TAMAN INDAHPURA, KULAI, JOHOR
2.9 KM TO SMK INDAHPURA 1, JALAN INDAHPURA UTAMA, TAMAN INDAHPURA, KULAI, JOHOR
3.7 KM TO AEON KULAI

PROPMALL CATALOG :
HTTPS://PROPMALL.MY/ALHAFIZAZIS
.
*LANDLORD ARE WELCOME TO LIST
HTTP://WWW.WASAP.MY/ +6***** /(ANIS)TAMANSALENGBARU415k
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

AZMI REAL ESTATE AGENCY SDN BHD [ E (1) 2072/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 415,000.
Taman Saleng Baru, Kulai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,635 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

AZMI REAL ESTATE AGENCY SDN BHD [ E (1) 2072/1 ]