Bandar Indahpura Bandars Indahpuras, Bandar Indahpura, Kulai

Bandar Indahpura, Kulai, Johor

RM 8,500 /bulan

2

BM

2,454

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai untuk disewa
check-small-f
Unit kosong
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501382009
check-small-f
2,454 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.46 psf (lantai)

Tentang Bandar Indahpura Bandars Indahpuras

Entire Block - 4 Storey Commercial Lot

Shop Available For Rent
Jalan Kenanga 29/6 @Indahpura Kulai

4 Storey Shoplot
Entire Block
2454 sqft
End lot

Rental
Ground Floor RM4200
GF & 1st Floor RM5800
Whole Block RM8500
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 8,500 /bulan.
Bandar Indahpura, Kulai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,454 kps.
Pegangan Bebas.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]