# Petrol land Rm 30 psf,Jalan Kuala Pilah to Tampin, Kuala Pilah, N.S, Kuala Pilah

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                  |
| ----------------------- | -------------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Petrol land Rm 30 psf,Jalan Kuala Pilah to Tampin, Kuala Pilah, N.S, Kuala Pilah |
| **Address**             | Kuala Pilah, Negeri Sembilan                                                     |
| **Price**               | RM 1,113,750                                                                     |
| **Is Verified Listing** | No                                                                               |
| **kps**                 | 37,125                                                                           |
| **psf**                 | RM 30.00                                                                         |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Negeri Sembilan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-negeri-sembilan-r9fza "Negeri Sembilan")
- [Kuala Pilah](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-kuala-pilah-8pvhg "Kuala Pilah")
- [Tanah Komersial](https://www.iproperty.com.my/bm/tanah-komersial-dijual/sekitar-kuala-pilah-8pvhg "Tanah Komersial")
- **sale-500549765**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Tanah Komersial untuk Dijual di Kuala Pilah, Negeri Sembilan oleh Kellyy Liu - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500549765/UPHO.282167452.V800/Petrol-land-Rm-30-psf-Jalan-Kuala-Pilah-to-Tampin-Kuala-Pilah-N-S-Kuala-Pilah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500549765/UPHO.282167452.V800/Petrol-land-Rm-30-psf-Jalan-Kuala-Pilah-to-Tampin-Kuala-Pilah-N-S-Kuala-Pilah-Malaysia.jpg "Tanah Komersial untuk Dijual di Kuala Pilah, Negeri Sembilan oleh Kellyy Liu - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Tanah Komersial untuk Dijual di Kuala Pilah, Negeri Sembilan oleh Kellyy Liu - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500549765/UPHO.282167455.V800/Petrol-land-Rm-30-psf-Jalan-Kuala-Pilah-to-Tampin-Kuala-Pilah-N-S-Kuala-Pilah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500549765/UPHO.282167455.V800/Petrol-land-Rm-30-psf-Jalan-Kuala-Pilah-to-Tampin-Kuala-Pilah-N-S-Kuala-Pilah-Malaysia.jpg "Tanah Komersial untuk Dijual di Kuala Pilah, Negeri Sembilan oleh Kellyy Liu - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Tanah Komersial untuk Dijual di Kuala Pilah, Negeri Sembilan oleh Kellyy Liu - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500549765/UPHO.282167453.V800/Petrol-land-Rm-30-psf-Jalan-Kuala-Pilah-to-Tampin-Kuala-Pilah-N-S-Kuala-Pilah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500549765/UPHO.282167453.V800/Petrol-land-Rm-30-psf-Jalan-Kuala-Pilah-to-Tampin-Kuala-Pilah-N-S-Kuala-Pilah-Malaysia.jpg "Tanah Komersial untuk Dijual di Kuala Pilah, Negeri Sembilan oleh Kellyy Liu - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Tanah Komersial untuk Dijual di Kuala Pilah, Negeri Sembilan oleh Kellyy Liu - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500549765/UPHO.282167408.V800/Petrol-land-Rm-30-psf-Jalan-Kuala-Pilah-to-Tampin-Kuala-Pilah-N-S-Kuala-Pilah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500549765/UPHO.282167408.V800/Petrol-land-Rm-30-psf-Jalan-Kuala-Pilah-to-Tampin-Kuala-Pilah-N-S-Kuala-Pilah-Malaysia.jpg "Tanah Komersial untuk Dijual di Kuala Pilah, Negeri Sembilan oleh Kellyy Liu - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Tanah Komersial untuk Dijual di Kuala Pilah, Negeri Sembilan oleh Kellyy Liu - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500549765/UPHO.282167427.V800/Petrol-land-Rm-30-psf-Jalan-Kuala-Pilah-to-Tampin-Kuala-Pilah-N-S-Kuala-Pilah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500549765/UPHO.282167427.V800/Petrol-land-Rm-30-psf-Jalan-Kuala-Pilah-to-Tampin-Kuala-Pilah-N-S-Kuala-Pilah-Malaysia.jpg "Tanah Komersial untuk Dijual di Kuala Pilah, Negeri Sembilan oleh Kellyy Liu - Exterior - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Tanah Komersial for sale
- Leasehold (77 tahun lagi)
- Disenaraikan pada 7 Apr 2026
- ID penyenaraian - 500549765
- 37,125 kps luas tanah
- RM 30.00 psf (tanah)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Bukan lot bumi

## Tentang Petrol land Rm 30 psf,Jalan Kuala Pilah to Tampin, Kuala Pilah, N.S

> Petrol land Rm 30 psf,  facing main Road, Jalan Kuala Pilah, N.S.

Good Investment !!! Below Market Price !!!<br /><br />   Petrol land Rm 30 psf,  facing main Road, Jalan Kuala Pilah  to Tampin, Kuala Pilah N.S.<br /><br />•	* Location : Kampung Senaling, 72000  Kuala Pilah<br />•	*Tenure : Leasehold And Non-Bumi Lot<br />•	* Land Area :37,125 Sq.Ft <br />•	* RM 30 psq.Ft.<br />•	*Title type : Petrol Station <br />•	Price  : Rm 1,113,750.00<br /><br />For more information, please contact or whatsapp  at
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
         (PEA 2504)<br /><br />

## Ejen Hartanah

![Kellyy Liu](https://cdn.pgimgs.com/hive-ui/static/v0.2.68/images/agent-profile-picture-default.svg)

- **Nama**: Kellyy Liu
- **Agensi**: RE GLOBAL REALTOR SDN. BHD.
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/kellyy-liu-1120393/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/kellyy-liu-1120393/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi Tanah Komersial?

Harga jualan bagi Tanah Komersial ialah RM 1,113,750.

#### Dimanakah lokasi tempat ini?

Kuala Pilah, Negeri Sembilan.

#### Berapakah keluasan tanah bagi Tanah Komersial ini?

37,125 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Leasehold.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.