Jalan Delima, Taman Kota Jaya, Kota Tinggi
Jalan Delima, Taman Kota Jaya, Kota Tinggi, Johor
RM 170,000
2
BM
1,195
kps (lantai)
RM 142.26
psf (lantai)
Tentang Jalan Delima, Taman Kota Jaya
Kedai Tingkat 1 Untuk Dijual Siap fully tiles di Taman Kota Jaya
Komersial Lot siap Office dan Hostel Pekerja Untuk dijual!
Lokasi di Jln Delima,Tmn Kota Jaya,Kota Tinggi
Boleh terus RUN business Homestay/Hostel Pekerja/Tuition Centre dengan kondisi sedia ada.
Unit di Tingkat 1
Buil up:1195 sqft
Bumi Lot
Corner Lot Unit
Freehold
Kelebihan :
Berhadapan Jalan Utama
Lantai telah dipasang mosaic sepenuhnya
Telah diubah suai menjadi :
1 Ruang Mesyuarat
3 Ruang Tidur
1 Ruang Pejabat
1 Ruang Dapur
2 Bilik Air
Setiap bilik & Ruang meeting dilengkapi dgn Penghawa Dingin
Dapur yang telah dilengkapi dgn kabinet
Jualan RM170k dgn perabut
0*****
Fiza Aisha
Lokasi di Jln Delima,Tmn Kota Jaya,Kota Tinggi
Unit di Tingkat 1
Buil up:1195 sqft
Bumi Lot
Corner Lot Unit
Freehold
Kelebihan :
Berhadapan Jalan Utama
Lantai telah dipasang mosaic sepenuhnya
Telah diubah suai menjadi :
1 Ruang Mesyuarat
3 Ruang Tidur
1 Ruang Pejabat
1 Ruang Dapur
2 Bilik Air
Setiap bilik & Ruang meeting dilengkapi dgn Penghawa Dingin
Dapur yang telah dilengkapi dgn kabinet
Jualan RM170k dgn perabut
0*****
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 170,000.
Jalan Delima, Taman Kota Jaya, Kota Tinggi, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,195 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.