# Taman Bukit Sepangar, Kota Kinabalu

| PROPERTY OVERVIEW       |                                            |
| ----------------------- | ------------------------------------------ |
| **Title**               | Taman Bukit Sepangar, Kota Kinabalu        |
| **Address**             | Taman Bukit Sepangar, Kota Kinabalu, Sabah |
| **Price**               | RM 750,000                                 |
| **Is Verified Listing** | No                                         |
| **BT**                  | 4                                          |
| **BM**                  | 4                                          |
| **kps**                 | 1,727                                      |
| **psf**                 | RM 434.28                                  |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 3,145 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Sabah](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-sabah-cc02j "Sabah")
- [Kota Kinabalu](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-kota-kinabalu-uu4dg "Kota Kinabalu")
- [Rumah Berangkai 2.5 Tingkat](https://www.iproperty.com.my/bm/rumah-teres-2-5-tingkat-dijual/sekitar-kota-kinabalu-uu4dg "Rumah Berangkai 2.5 Tingkat")
- **sale-200308770**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Rumah Berangkai 2.5 Tingkat untuk Dijual di Taman Bukit Sepangar, Kota Kinabalu oleh Janice Tay - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-abzvb7cb4bd4-f625-4d01-87e0-c551a39bdeea_866x1154.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-abzvb7cb4bd4-f625-4d01-87e0-c551a39bdeea_866x1154.png "Rumah Berangkai 2.5 Tingkat untuk Dijual di Taman Bukit Sepangar, Kota Kinabalu oleh Janice Tay - iProperty.com.my")
- [![Rumah Berangkai 2.5 Tingkat untuk Dijual di Taman Bukit Sepangar, Kota Kinabalu oleh Janice Tay - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-gtgzd91538d1-5936-4b5c-8482-3a5b4ec67a6a_866x1154.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-gtgzd91538d1-5936-4b5c-8482-3a5b4ec67a6a_866x1154.png "Rumah Berangkai 2.5 Tingkat untuk Dijual di Taman Bukit Sepangar, Kota Kinabalu oleh Janice Tay - iProperty.com.my")
- [![Rumah Berangkai 2.5 Tingkat untuk Dijual di Taman Bukit Sepangar, Kota Kinabalu oleh Janice Tay - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-48sa5843fed0-f833-4501-988a-3eafe78bac6e_866x1154.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-48sa5843fed0-f833-4501-988a-3eafe78bac6e_866x1154.png "Rumah Berangkai 2.5 Tingkat untuk Dijual di Taman Bukit Sepangar, Kota Kinabalu oleh Janice Tay - iProperty.com.my")
- [![Rumah Berangkai 2.5 Tingkat untuk Dijual di Taman Bukit Sepangar, Kota Kinabalu oleh Janice Tay - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-1yf66e7c22ca-a108-4405-95c7-650c0996f911_866x1154.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-1yf66e7c22ca-a108-4405-95c7-650c0996f911_866x1154.png "Rumah Berangkai 2.5 Tingkat untuk Dijual di Taman Bukit Sepangar, Kota Kinabalu oleh Janice Tay - iProperty.com.my")
- [![Rumah Berangkai 2.5 Tingkat untuk Dijual di Taman Bukit Sepangar, Kota Kinabalu oleh Janice Tay - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-4vmla25541c9-f15c-4a3b-ba6b-221e198aa0a5_866x1154.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-4vmla25541c9-f15c-4a3b-ba6b-221e198aa0a5_866x1154.png "Rumah Berangkai 2.5 Tingkat untuk Dijual di Taman Bukit Sepangar, Kota Kinabalu oleh Janice Tay - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Rumah Berangkai 2.5 Tingkat for sale
- Leasehold
- Disenaraikan pada 20 Mac 2026
- ID penyenaraian - 200308770
- 1,727 kps luas pelan lantai
- RM 434.28 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Bukan lot bumi

## Tentang hartanah ini

> Taman Bukit Sepangar 2.5 Storey Terrace House Cl99 Landed

𝐓𝐚𝐦𝐚𝐧 𝐁𝐮𝐤𝐢𝐭 𝐒𝐞𝐩𝐚𝐧𝐠𝐠𝐚𝐫 𝟐.𝟓 𝐒𝐭𝐨𝐫𝐞𝐲 𝐓𝐞𝐫𝐫𝐚𝐜𝐞 𝐅𝐨𝐫 𝐒𝐚𝐥𝐞 <br /><br /> 2.5 storey terrace<br /> Intermediate lot<br /> 1,727 sqft<br /> 4 bedrooms, 4 bathrooms<br /> Car porch 22 feet wide<br /><br /> Selling price: RM 750k<br /><br />𝐏𝐦 𝐦𝐞 𝐧𝐨𝐰! <br /><br />𝐘𝐨𝐮 𝐦𝐚𝐲 𝐜𝐨𝐧𝐭𝐚𝐜𝐭 𝐦𝐞 𝐚𝐭:<br />
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
        <br /><br />𝐉𝐚𝐧𝐢𝐜𝐞 𝐓𝐚𝐲 | 𝐑𝐄𝐍𝟔𝟐𝟏𝟑𝟏<br />The Roof Realty Sdn. Bhd.<br />E(1)1605/5

## Kemudahan

- Balcony
- Kitchen

## Ejen Hartanah

![Janice Tay](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/mvpp69d810cc-7db4-4c20-84c0-140f3cd23ad7_2252x2252.jpeg)

- **Nama**: Janice Tay
- **Agensi**: THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/5 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/janice-tay-3066273/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/janice-tay-3066273/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 750,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Taman Bukit Sepangar, Kota Kinabalu, Sabah.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,727 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Leasehold.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)