Vista Bayu, Taman Bayu Perdana, Klang
Jalan Batu Unjur 9, Taman Bayu Perdana, Klang, Selangor
RM 280,000
3
BT
2
BM
960
kps
RM 291.67
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Vista Bayu
Vista Bayu Apartment Bayu Perdana Klang
Vista Bayu Apartment, Bayu Perdana Klang
-Size 960 sqft
-3 Bedrooms & 2 Bathrooms
-1 Carpark
-Kitchen Cabinet
-Vacant Unit
-Freehold & Non Bumi
-Maintenance Fee RM120
Now Selling RM280,000
*******************************************
Contact for more info and viewing
www.h*****
www.h*****
For more info & viewing session, kindly contact:
Chris Khaw 0***** / 0*****
REN 38383
-Size 960 sqft
-3 Bedrooms & 2 Bathrooms
-1 Carpark
-Kitchen Cabinet
-Vacant Unit
-Freehold & Non Bumi
-Maintenance Fee RM120
Now Selling RM280,000
*******************************************
Contact for more info and viewing
www.h*****
www.h*****
For more info & viewing session, kindly contact:
Chris Khaw 0***** / 0*****
REN 38383
Kemudahan bersama
Gim
Kawalan keselamatan 24 jam
Kolam mengembara
Kolam renang
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 280,000.
Jalan Batu Unjur 9, Taman Bayu Perdana, Klang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 960 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.