Taman Sri Andalas, Klang
Corner Lot 2 Storey Semi D @ Tmn Sri Andalas Klang【FREEHOLD / 5,480sqft】, Taman Sri Andalas, Klang, Selangor
RM 1,650,000
6
BT
4
BM
5,480
kps (tanah)
RM 301.09
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Sri Andalas
Limited Cornerlot 2 Storey Semi D House Tmn Sri Andalas Klang Freehold
Corner Lot 2 Storey Semi D @ Tmn Sri Andalas Klang【FREEHOLD / 5,480sqft】
Corner Lot Double Storey Semi-D
LA: 5,480sqft
BU: 2,600sqft/ 40x65
6 Bedrooms 4 Bathrooms
Freehold
Non Bumi Lot
Facing South East
Selling Price RM1.65mil nego
For More Info & Viewing Kindly Contact:
O18* 973* O33* 4 Yap
www.h*****
O11* 28O* 753* 12 Yap
www.h*****
Corner Lot Double Storey Semi-D
LA: 5,480sqft
BU: 2,600sqft/ 40x65
6 Bedrooms 4 Bathrooms
Freehold
Non Bumi Lot
Facing South East
Selling Price RM1.65mil nego
For More Info & Viewing Kindly Contact:
O18* 973* O33* 4 Yap
www.h*****
O11* 28O* 753* 12 Yap
www.h*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,650,000.
Corner Lot 2 Storey Semi D @ Tmn Sri Andalas Klang【FREEHOLD / 5,480sqft】, Taman Sri Andalas, Klang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,600 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.