Taman Pendamar Indah 2, Klang
Lebuh Damar Merah Off Jalan Banting Pendamaran, Taman Pendamar Indah 2, Klang, Selangor
RM 190,000
3
BT
2
BM
678
kps
RM 280.24
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Pendamar Indah 2
Pendamar Indah 2 Corner Unit Flat 1st Floor 678sqft 3r2b for Sale
wts
Corner unit
100% Full loan
Pendamar Indah 2
1st floor Flat
Tenure: Freehold
Size: 678 sqft
3r2b
Selling Price: RM190k
****
Interested Pls Call and WhatsApp
Call : Terrance Tan 0*****
whatsapp : www.w*****
Corner unit
100% Full loan
Pendamar Indah 2
1st floor Flat
Tenure: Freehold
Size: 678 sqft
3r2b
Selling Price: RM190k
****
Interested Pls Call and WhatsApp
Call : Terrance Tan 0*****
whatsapp : www.w*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 190,000.
Lebuh Damar Merah Off Jalan Banting Pendamaran, Taman Pendamar Indah 2, Klang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 678 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.