# Meru, Klang

| PROPERTY OVERVIEW       |                       |
| ----------------------- | --------------------- |
| **Title**               | Meru, Klang           |
| **Address**             | Meru, Klang, Selangor |
| **Price**               | RM 2,350,000          |
| **Is Verified Listing** | No                    |
| **kps (lantai)**        | 4,380                 |
| **psf (lantai)**        | RM 536.53             |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Klang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-klang-nzanj "Klang")
- [Kilang Teres](https://www.iproperty.com.my/bm/kilang-teres-dijual/sekitar-klang-nzanj "Kilang Teres")
- **sale-200447904**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kilang Teres untuk Dijual di Meru, Klang oleh Des Lim - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-lwm57d3422ca-9b0c-4f41-8bd8-e4bc95beb778_1347x791.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-lwm57d3422ca-9b0c-4f41-8bd8-e4bc95beb778_1347x791.png "Kilang Teres untuk Dijual di Meru, Klang oleh Des Lim - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kilang Teres untuk dijual
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 24 Mei 2026
- ID penyenaraian - 200447904
- 4,380 kps luas pelan lantai
- 2,949 kps luas tanah
- RM 536.53 psf (lantai)
- RM 796.88 psf (tanah)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang hartanah ini

> Nouvelle Industrial Park Meru For Sales

- 2Storey Terrace Factory (Corporate link Factory)<br />- FREEHOLD<br />- Built Up 4380 sf<br />- Land Size 28x105:2,949sf<br />- 1 ton Cargo Lift<br />- Motorized Roller Shutter<br />- 23ft high ceiling on Ground Floor<br />- 13ft high ceiling on 1st floor<br /><br />For Sales 2.35m<br />For Sales 2.35m<br />For Sales 2.35m<br />***Tenanted***<br /><br />Feel free to arrange appointment<br />Des<br />014-939_4533

## Ejen Hartanah

![Des Lim](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/a3c89347675e-b13a-48f8-b900-b4b26c78d6c5_5233x5233.png)

- **Nama**: Des Lim
- **Agensi**: KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 0239 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/des-lim-3023454/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/des-lim-3023454/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 2,350,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Meru, Klang, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 4,380 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)