# Taman Klang Jaya, Klang

| PROPERTY OVERVIEW       |                                   |
| ----------------------- | --------------------------------- |
| **Title**               | Taman Klang Jaya, Klang           |
| **Address**             | Taman Klang Jaya, Klang, Selangor |
| **Price**               | RM 26,000,000                     |
| **Is Verified Listing** | No                                |
| **kps (lantai)**        | 24,400                            |
| **psf (lantai)**        | RM 1,065.57                       |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Klang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-klang-nzanj "Klang")
- [Gudang](https://www.iproperty.com.my/bm/gudang-dijual/sekitar-klang-nzanj "Gudang")
- **sale-200394289**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Gudang untuk Dijual di Taman Klang Jaya, Klang oleh Taniel Yap - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-n10n87b70da1-ca3d-40e1-9ddd-57ccb4539fc5_1159x643.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-n10n87b70da1-ca3d-40e1-9ddd-57ccb4539fc5_1159x643.jpeg "Gudang untuk Dijual di Taman Klang Jaya, Klang oleh Taniel Yap - iProperty.com.my")
- [![Gudang untuk Dijual di Taman Klang Jaya, Klang oleh Taniel Yap - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-4md6a8a580db-60b8-4a28-9b00-936b74676dca_1033x746.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-4md6a8a580db-60b8-4a28-9b00-936b74676dca_1033x746.jpeg "Gudang untuk Dijual di Taman Klang Jaya, Klang oleh Taniel Yap - iProperty.com.my")
- [![Gudang untuk Dijual di Taman Klang Jaya, Klang oleh Taniel Yap - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-dd8edf5c754c-207f-43bc-a48a-b4a6a4d63415_963x754.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-dd8edf5c754c-207f-43bc-a48a-b4a6a4d63415_963x754.jpeg "Gudang untuk Dijual di Taman Klang Jaya, Klang oleh Taniel Yap - iProperty.com.my")
- [![Gudang untuk Dijual di Taman Klang Jaya, Klang oleh Taniel Yap - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-oxsb1521fd00-a2c4-40dc-95a4-87572767b952_1008x780.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-oxsb1521fd00-a2c4-40dc-95a4-87572767b952_1008x780.jpeg "Gudang untuk Dijual di Taman Klang Jaya, Klang oleh Taniel Yap - iProperty.com.my")
- [![Gudang untuk Dijual di Taman Klang Jaya, Klang oleh Taniel Yap - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-328lec54096e-04b3-4f7c-a3c8-9dd4e1e50949_1020x737.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-328lec54096e-04b3-4f7c-a3c8-9dd4e1e50949_1020x737.jpeg "Gudang untuk Dijual di Taman Klang Jaya, Klang oleh Taniel Yap - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Gudang untuk dijual
- Unit kosong
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 22 Mei 2026
- ID penyenaraian - 200394289
- 24,400 kps luas pelan lantai
- 120,120 kps luas tanah
- RM 1,065.57 psf (lantai)
- RM 216.45 psf (tanah)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Bukan lot bumi

## Tentang hartanah ini

> Klang Jaya Bungalow Factory Warehouse Office Freehold Good Location

WTS<br />Bungalow Lot Factory Klang Jaya Taman Sentosa For Sale <br />Total Land Land Area : 120,120sqft <br />Empty Land Area : 60,000Sqft<br />Build Up Area : 24,400sqft <br />Office Area : 25x80 (2000Sqft) <br />Freehold <br />Industrial Title <br />CF Ready <br /><br />Selling Price : RM26,000,000<br /><br />For more information & viewing:<br />Taniel 012.526.1752 / REN 21116<br />

## Ejen Hartanah

![Taniel Yap](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/tnngb598aad4-a277-4a90-914e-d01e56e435ff_1616x1616.jpeg)

- **Nama**: Taniel Yap
- **Agensi**: ESPRIT ESTATE AGENT SDN. BHD. [ E (1) 1448 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/taniel-yap-1137023/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/taniel-yap-1137023/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 26,000,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Taman Klang Jaya, Klang, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 24,400 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)