Pelangi Heights, Kampung Bukit Kuda, Klang

Jalan Pelangi, Kampung Bukit Kuda, Klang, Selangor

RM 880,000

1,701

kps (lantai)

RM 517.34

psf (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Retail Office untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2007
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 101719201

Tentang Pelangi Heights

Retail-office for Sale

Strata title retail shop
Front off the shop have extra area can put table for client.
Dual frontage shop
Face klang parade and Jalan meru
Free hold
1701 sqft
Strata title
Suitable for restaurants, cafe, cake house, office use. Retails...
Interested pls call frankie 0***** REN 08574 Cityreal properties

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

City Real Properties

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 880,000.
Jalan Pelangi, Kampung Bukit Kuda, Klang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,701 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

City Real Properties