# Jalan Ampang, KL City Centre

| PROPERTY OVERVIEW       |                                            |
| ----------------------- | ------------------------------------------ |
| **Title**               | Jalan Ampang, KL City Centre               |
| **Address**             | Jalan Ampang, KL City Centre, Kuala Lumpur |
| **Price**               | RM 860,000                                 |
| **Is Verified Listing** | No                                         |
| **BM**                  | 2                                          |
| **kps**                 | 1,300                                      |
| **psf**                 | RM 661.54                                  |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [KL City Centre](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-kl-city-centre-kpycl "KL City Centre")
- [Kedai-Pejabat](https://www.iproperty.com.my/bm/kedai-pejabat-dijual/sekitar-kl-city-centre-kpycl "Kedai-Pejabat")
- **sale-200192793**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kedai-Pejabat untuk Dijual di Jalan Ampang, KL City Centre oleh KL Chin - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-4q450558b194-fd40-4183-852a-20aa6392a6ad_2048x1536.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-4q450558b194-fd40-4183-852a-20aa6392a6ad_2048x1536.jpeg "Kedai-Pejabat untuk Dijual di Jalan Ampang, KL City Centre oleh KL Chin - iProperty.com.my")
- [![Kedai-Pejabat untuk Dijual di Jalan Ampang, KL City Centre oleh KL Chin - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-aafy2a2483d9-332f-4591-9252-ad2ed4dd0c1d_2048x1536.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-aafy2a2483d9-332f-4591-9252-ad2ed4dd0c1d_2048x1536.jpeg "Kedai-Pejabat untuk Dijual di Jalan Ampang, KL City Centre oleh KL Chin - iProperty.com.my")
- [![Kedai-Pejabat untuk Dijual di Jalan Ampang, KL City Centre oleh KL Chin - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-epp18112a7e9-c776-4bee-b8ae-8fccda889203_2048x1536.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-epp18112a7e9-c776-4bee-b8ae-8fccda889203_2048x1536.jpeg "Kedai-Pejabat untuk Dijual di Jalan Ampang, KL City Centre oleh KL Chin - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kedai-Pejabat for sale
- Leasehold
- Disenaraikan pada 7 Mei 2026
- ID penyenaraian - 200192793
- 1,300 kps luas pelan lantai
- RM 661.54 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik induk
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- 1 lot tempat letak kereta

## Tentang hartanah ini

> Ron 6.5% Investment Retail Shop 3rd Nvenue Neu Suites Jalan Ampang

3rdNvenue , Neu Suites Retail lot<br /><br />Size :1300 sqft - 5400 sqft<br /><br />Price - RM860k - RM1.25mil<br /><br />Immediate residents from 3rdNvenue<br />Residents from the surrounding neighborhood<br />Doctors, specialists, and medical staff from Gleneagle Medical Centre<br />Lecturers and professors from international schools<br />Embassy officers and embassy visitors<br />Working populations from Great Eastern Mall (office), Ampang Point, and the Kuala Lumpur area To secure your ideal space on the 1st floor today, call us at <br /><br />CHIN 019* 2727* 559*<br />

## Ejen Hartanah

![KL Chin](https://cdn.pgimgs.com/hive-ui/static/v0.2.68/images/agent-profile-picture-default.svg)

- **Nama**: KL Chin
- **Agensi**: IQI Realty Sdn. Bhd.
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/kl-chin-646922/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/kl-chin-646922/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 860,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Ampang, KL City Centre, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,300 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Leasehold.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)