# Maytower Serviced Residences, KL City Centre

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                       |
| ----------------------- | ----------------------------------------------------- |
| **Title**               | Maytower Serviced Residences, KL City Centre          |
| **Address**             | 7 Jalan Munshi Abdullah, KL City Centre, Kuala Lumpur |
| **Price**               | RM 288,000                                            |
| **Is Verified Listing** | No                                                    |
| ****                    | Studio                                                |
| **BM**                  | 1                                                     |
| **kps**                 | 351                                                   |
| **psf**                 | RM 820.51                                             |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 1,222 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [KL City Centre](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-kl-city-centre-kpycl "KL City Centre")
- [Kediaman Servis](https://www.iproperty.com.my/bm/servis-apartment-dijual/sekitar-kl-city-centre-kpycl "Kediaman Servis")
- **sale-103307784**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Maytower Serviced Residences oleh Jocelyn Shu - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-i70m913b3b61-fcbb-4038-a015-bc5faf30c05d_640x480.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-i70m913b3b61-fcbb-4038-a015-bc5faf30c05d_640x480.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Maytower Serviced Residences oleh Jocelyn Shu - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Maytower Serviced Residences oleh Jocelyn Shu - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-7hmy23cfaef6-188e-46c0-ae9e-8652bf5d863d_600x479.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-7hmy23cfaef6-188e-46c0-ae9e-8652bf5d863d_600x479.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Maytower Serviced Residences oleh Jocelyn Shu - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Maytower Serviced Residences oleh Jocelyn Shu - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-01uk15880167-d64a-4327-8db8-8d39bfcdda2b_2976x2976.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-01uk15880167-d64a-4327-8db8-8d39bfcdda2b_2976x2976.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Maytower Serviced Residences oleh Jocelyn Shu - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Maytower Serviced Residences oleh Jocelyn Shu - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-6mkr67e6164c-2d42-4481-bcda-a8f06f98142b_4096x2304.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-6mkr67e6164c-2d42-4481-bcda-a8f06f98142b_4096x2304.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Maytower Serviced Residences oleh Jocelyn Shu - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Maytower Serviced Residences oleh Jocelyn Shu - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-weo8b238ae52-f4a8-49a2-8601-b64a65e4568c_4096x2304.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-weo8b238ae52-f4a8-49a2-8601-b64a65e4568c_4096x2304.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Maytower Serviced Residences oleh Jocelyn Shu - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Maytower Serviced Residences oleh Jocelyn Shu - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-w5tzba34f9ff-a2ae-45ff-af60-1bd12becd60f_2976x2976.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-w5tzba34f9ff-a2ae-45ff-af60-1bd12becd60f_2976x2976.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Maytower Serviced Residences oleh Jocelyn Shu - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Maytower Serviced Residences oleh Jocelyn Shu - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-81wr23edd9a7-c2e0-4ad8-8a7b-62d95f2f6dad_2976x2976.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-81wr23edd9a7-c2e0-4ad8-8a7b-62d95f2f6dad_2976x2976.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Maytower Serviced Residences oleh Jocelyn Shu - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kediaman Servis untuk dijual
- Disiapkan pada 2007
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 12 Mei 2026
- ID penyenaraian - 103307784
- 351 kps luas pelan lantai
- RM 820.51 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik strata
- Bukan lot bumi
- Dibangunkan oleh Malaysia Land Properties Sdn. Bhd.
- 537 Jumlah unit

## Tentang Maytower Serviced Residences

> Serviced residence for Sale

For sale: Maytower Serviced Residences at KL City Centre.<br /><br />Maytower Serviced Residences is located directly opposite CapSquare/Jakel Mall, Jalan Munshid Abdullah, Kuala Lumpur. <br /><br />Maytower Serviced Residences is within 5 min to 10 min walking distance to LRT Stations (Dang Wangi, Masjid Jamek) & Monorail (Bukit Nanas). Short walk to shopping mall, SOGO, banks & near to KLCC.<br /><br />Built up: 351sf fully furnished. <br />Selling price RM288k<br />BELOW MARKET PRICE<br /><br />Jocelyn (REN06297) #012,6564,196 for viewing.

## Kemudahan bersama

- Gim
- Kawalan keselamatan 24 jam
- Kolam renang
- Sauna

## Ejen Hartanah

![Jocelyn Shu](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/edeq71e2ab00-47e5-416e-9b81-6b30ebfa4c47_114x160.jpeg)

- **Nama**: Jocelyn Shu
- **Agensi**: The Roof Realty - Kuchai Lama
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/jocelyn-shu-1024341/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/jocelyn-shu-1024341/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 288,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

7 Jalan Munshi Abdullah, KL City Centre, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 351 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)