# Commercial Bungalow Jalan Tun Razak, Jalan Tun Razak, KL City Centre

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                      |
| ----------------------- | -------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Commercial Bungalow Jalan Tun Razak, Jalan Tun Razak, KL City Centre |
| **Address**             | Jalan Tun Razak, KL City Centre, Kuala Lumpur                        |
| **Price**               | RM 35,000,000                                                        |
| **Is Verified Listing** | No                                                                   |
| **BM**                  | 1                                                                    |
| **kps (lantai)**        | 8,884                                                                |
| **psf (lantai)**        | RM 3,939.67                                                          |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [KL City Centre](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-kl-city-centre-kpycl "KL City Centre")
- [Banglo Komersial](https://www.iproperty.com.my/bm/banglo-komersial-dijual/sekitar-kl-city-centre-kpycl "Banglo Komersial")
- **sale-500773271**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Banglo Komersial untuk Dijual di Jalan Tun Razak, KL City Centre oleh Ping Shin - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500773271/UPHO.285106707.V800/Commercial-Bungalow-Jalan-Tun-Razak-KL-City-Centre-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500773271/UPHO.285106707.V800/Commercial-Bungalow-Jalan-Tun-Razak-KL-City-Centre-Malaysia.jpg "Banglo Komersial untuk Dijual di Jalan Tun Razak, KL City Centre oleh Ping Shin - iProperty.com.my")
- [![Banglo Komersial untuk Dijual di Jalan Tun Razak, KL City Centre oleh Ping Shin - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500773271/UPHO.285106709.V800/Commercial-Bungalow-Jalan-Tun-Razak-KL-City-Centre-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500773271/UPHO.285106709.V800/Commercial-Bungalow-Jalan-Tun-Razak-KL-City-Centre-Malaysia.jpg "Banglo Komersial untuk Dijual di Jalan Tun Razak, KL City Centre oleh Ping Shin - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Banglo Komersial untuk Dijual di Jalan Tun Razak, KL City Centre oleh Ping Shin - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500773271/UPHO.285106711.V800/Commercial-Bungalow-Jalan-Tun-Razak-KL-City-Centre-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500773271/UPHO.285106711.V800/Commercial-Bungalow-Jalan-Tun-Razak-KL-City-Centre-Malaysia.jpg "Banglo Komersial untuk Dijual di Jalan Tun Razak, KL City Centre oleh Ping Shin - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Banglo Komersial untuk Dijual di Jalan Tun Razak, KL City Centre oleh Ping Shin - Dining Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500773271/UPHO.285106712.V800/Commercial-Bungalow-Jalan-Tun-Razak-KL-City-Centre-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500773271/UPHO.285106712.V800/Commercial-Bungalow-Jalan-Tun-Razak-KL-City-Centre-Malaysia.jpg "Banglo Komersial untuk Dijual di Jalan Tun Razak, KL City Centre oleh Ping Shin - Dining Room - iProperty.com.my")
- [![Banglo Komersial untuk Dijual di Jalan Tun Razak, KL City Centre oleh Ping Shin - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500773271/UPHO.285106714.V800/Commercial-Bungalow-Jalan-Tun-Razak-KL-City-Centre-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500773271/UPHO.285106714.V800/Commercial-Bungalow-Jalan-Tun-Razak-KL-City-Centre-Malaysia.jpg "Banglo Komersial untuk Dijual di Jalan Tun Razak, KL City Centre oleh Ping Shin - Interior - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Banglo Komersial untuk dijual
- Dipasang sebahagian
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 22 Mei 2026
- ID penyenaraian - 500773271
- 8,884 kps luas pelan lantai
- 18,410 kps luas tanah
- RM 3,939.67 psf (lantai)
- RM 1,901.14 psf (tanah)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- 3-fasa 

## Tentang Commercial Bungalow Jalan Tun Razak

> Two-Storey Commercial Bungalow Along Jalan Tun Razak Main Road

Driveway re-graveling and resurfacing completed.<br /><br />New light fixtures and electrical improvements made.<br /><br />Roof repairs, waterproofing, and rectification work undertaken.<br /><br />Fresh flooring and interior design for both interior and exterior spaces.<br /><br />Safety and security upgrades (new gate, lighting, and CCTV).<br /><br />Located just 3KM north of KLCC, right in the center of Kuala Lumpur.

## Ejen Hartanah

![Ping Shin](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/jfqm583e776e-fbc8-43a1-8e98-6d163bf855cd_528x528.jpeg)

- **Nama**: Ping Shin
- **Agensi**: IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/ping-shin-1361698/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/ping-shin-1361698/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 35,000,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Tun Razak, KL City Centre, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 8,884 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)