# Corporate Suites @ Pavilion Embassy, Kampung Datuk Keramat, Keramat

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                     |
| ----------------------- | ------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Corporate Suites @ Pavilion Embassy, Kampung Datuk Keramat, Keramat |
| **Address**             | Jalan Ampang, Kampung Datuk Keramat, Keramat, Kuala Lumpur          |
| **Price**               | RM 1,316,000 (_Boleh dirunding_)                                    |
| **Is Verified Listing** | No                                                                  |
| **BM**                  | 0                                                                   |
| **kps**                 | 1,050                                                               |
| **psf**                 | RM 1,253.33                                                         |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Keramat](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-keramat-9vnxt "Keramat")
- [Shop / Office](https://www.iproperty.com.my/bm/kedai-pejabat-dijual/sekitar-keramat-9vnxt "Shop / Office")
- **sale-501398729**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Shop / Office untuk Dijual di Kampung Datuk Keramat, Keramat oleh Benn - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501398729/UPHO.382002914.V800/Corporate-Suites-Pavilion-Embassy-Kampung-Datuk-Keramat-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501398729/UPHO.382002914.V800/Corporate-Suites-Pavilion-Embassy-Kampung-Datuk-Keramat-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Dijual di Kampung Datuk Keramat, Keramat oleh Benn - Interior - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Dijual di Kampung Datuk Keramat, Keramat oleh Benn - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501398729/UPHO.382002732.V800/Corporate-Suites-Pavilion-Embassy-Kampung-Datuk-Keramat-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501398729/UPHO.382002732.V800/Corporate-Suites-Pavilion-Embassy-Kampung-Datuk-Keramat-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Dijual di Kampung Datuk Keramat, Keramat oleh Benn - Interior - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Dijual di Kampung Datuk Keramat, Keramat oleh Benn - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501398729/UPHO.382002912.V800/Corporate-Suites-Pavilion-Embassy-Kampung-Datuk-Keramat-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501398729/UPHO.382002912.V800/Corporate-Suites-Pavilion-Embassy-Kampung-Datuk-Keramat-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Dijual di Kampung Datuk Keramat, Keramat oleh Benn - Interior - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Dijual di Kampung Datuk Keramat, Keramat oleh Benn - Corridor - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501398729/UPHO.382003062.V800/Corporate-Suites-Pavilion-Embassy-Kampung-Datuk-Keramat-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501398729/UPHO.382003062.V800/Corporate-Suites-Pavilion-Embassy-Kampung-Datuk-Keramat-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Dijual di Kampung Datuk Keramat, Keramat oleh Benn - Corridor - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Dijual di Kampung Datuk Keramat, Keramat oleh Benn - Corridor - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501398729/UPHO.382003064.V800/Corporate-Suites-Pavilion-Embassy-Kampung-Datuk-Keramat-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501398729/UPHO.382003064.V800/Corporate-Suites-Pavilion-Embassy-Kampung-Datuk-Keramat-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Dijual di Kampung Datuk Keramat, Keramat oleh Benn - Corridor - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Shop / Office untuk dijual
- Dipasang sebahagian
- Disiapkan pada 2022
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 24 Mei 2026
- ID penyenaraian - 501398729
- 1,050 kps luas pelan lantai
- RM 1,253.33 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- Dibangunkan oleh Pavilion Group
- 1 lif kargo
- 6 lif penumpang

## Tentang Corporate Suites @ Pavilion Embassy

> Pavilion Embassy corporate suites Brand New Unit for Sale

出售高级办公楼<br />Pavilion Embassy Corporate Suites @ KLCC<br />Office for Sale<br /><br />Location: Pavilion Embassy Jalan Ampang<br />Condition: Partly<br />Size: 1,050sf<br />Selling: RM 1.316mil<br /><br /><br />If you interested, kindly Contact Benn @ 012 Four Eight Nine 17 Eight One for details and viewing.<br />欢迎致电询问详情或安排看房。电话 ：012 四八九 一七八一。

## Kemudahan

- Akses 24 jam
- Kawalan keselamatan
- Tempat letak kereta berbumbung

## Kemudahan bersama

- Bilik yoga
- Dewan serbaguna
- Kafe
- Kawalan keselamatan 24 jam
- Parkir
- Taman landskap
- Taman permainan
- Tempat bersantai

## Ejen Hartanah

![Benn](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/f2jr880d78e8-19e1-4f4e-840a-2ba172a39f45_1147x1147.jpeg)

- **Nama**: Benn
- **Agensi**: PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/benn-1243612/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/benn-1243612/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 1,316,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Ampang, Kampung Datuk Keramat, Keramat, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,050 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)