KL Gateway Premium Residences, Kampung Kerinchi (Bangsar South)

KL Gateaway Jalan Kerinchi Kiri, Kampung Kerinchi (Bangsar South), Kuala Lumpur

Boleh dirunding

RM 900,000

2+1

BT

2

BM

1,199

kps

RM 750.63

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2019
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501150131

Tentang KL Gateway Premium Residences

Fully furnished with privacy secured in Bangsar. Move-in ready!

For Sale: Premium Residence, Bangsar South, KL Gateway

DETAILS:
– Size : 1199sqft
– 2+1 Bed / 2 Bath
- leasedhold, non bumi
– Carpark: 1
– Big Balcony
– Bath Tub in master bathroom

NEARBY:
– Connected to KL Gateway Mall - Restaurants
– Air Cond LRT-Linked bridge to University-KL Gateway station
– 3 mins to Mid Valley
– Surrounded by Bangsar South commercial district
– Banks
- Federal Highway
- New Pantai Expressway (NPE)
- Sprint Highway

ASKING PRICE: RM 900,000 (Negotiable)

For viewing appointment please call:
Fatin | REN 54647
Landsworth Properties
0*****
Kemudahan bersama
washer-o

Dobi

gym-o

Gim

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam mengembara

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

LANDSWORTH PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1959 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 900,000.
KL Gateaway Jalan Kerinchi Kiri, Kampung Kerinchi (Bangsar South), Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,199 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

LANDSWORTH PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1959 ]