# Taman Megah Kajang, Taman Megah, Kajang

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                           |
| ----------------------- | ------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Taman Megah Kajang, Taman Megah, Kajang                                   |
| **Address**             | Kajang Semenyih Setia Ecohill Eco Majestic, Taman Megah, Kajang, Selangor |
| **Price**               | RM 425,000                                                                |
| **Is Verified Listing** | No                                                                        |
| **BT**                  | 4                                                                         |
| **BM**                  | 3                                                                         |
| **kps (tanah)**         | 1,400                                                                     |
| **psf (tanah)**         | RM 303.57                                                                 |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 1,782 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Kajang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-kajang-crp6q "Kajang")
- [Rumah Teres 2-Tingkat](https://www.iproperty.com.my/bm/rumah-teres-2-tingkat-dijual/sekitar-kajang-crp6q "Rumah Teres 2-Tingkat")
- **sale-500708558**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Megah, Kajang oleh Celestine Ting - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500708558/UPHO.284302675.V800/Taman-Megah-Kajang-Taman-Megah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500708558/UPHO.284302675.V800/Taman-Megah-Kajang-Taman-Megah-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Megah, Kajang oleh Celestine Ting - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Megah, Kajang oleh Celestine Ting - Kitchen - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500708558/UPHO.284302683.V800/Taman-Megah-Kajang-Taman-Megah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500708558/UPHO.284302683.V800/Taman-Megah-Kajang-Taman-Megah-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Megah, Kajang oleh Celestine Ting - Kitchen - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Megah, Kajang oleh Celestine Ting - Kitchen - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500708558/UPHO.284302685.V800/Taman-Megah-Kajang-Taman-Megah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500708558/UPHO.284302685.V800/Taman-Megah-Kajang-Taman-Megah-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Megah, Kajang oleh Celestine Ting - Kitchen - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Megah, Kajang oleh Celestine Ting - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500708558/UPHO.284302677.V800/Taman-Megah-Kajang-Taman-Megah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500708558/UPHO.284302677.V800/Taman-Megah-Kajang-Taman-Megah-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Megah, Kajang oleh Celestine Ting - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Megah, Kajang oleh Celestine Ting - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500708558/UPHO.284303000.V800/Taman-Megah-Kajang-Taman-Megah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500708558/UPHO.284303000.V800/Taman-Megah-Kajang-Taman-Megah-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Megah, Kajang oleh Celestine Ting - Interior - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Megah, Kajang oleh Celestine Ting - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500708558/UPHO.284302689.V800/Taman-Megah-Kajang-Taman-Megah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500708558/UPHO.284302689.V800/Taman-Megah-Kajang-Taman-Megah-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Megah, Kajang oleh Celestine Ting - Interior - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Megah, Kajang oleh Celestine Ting - Bathroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500708558/UPHO.284302680.V800/Taman-Megah-Kajang-Taman-Megah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500708558/UPHO.284302680.V800/Taman-Megah-Kajang-Taman-Megah-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Megah, Kajang oleh Celestine Ting - Bathroom - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
- Tanpa perabot
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 6 Apr 2026
- ID penyenaraian - 500708558
- 2,000 kps luas pelan lantai
- 1,400 kps luas tanah
- RM 212.50 psf (lantai)
- RM 303.57 psf (tanah)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Bukan lot bumi

## Tentang Taman Megah Kajang

> Full Loan Below Market 2 Storey Taman Megah, Kajang

[Full Loan I Below Market] 2 Storey Taman Megah, Kajang<br /><br />RM 425K - 100% Loan|LPPSA |KWSP AC 2<br /><br />Call Celestine 010=2358928<br /><br />PROPERTY DETAILS : [K300126#1] <br />- 2 Storey <br />- Freehold, Non Bumi Lot<br />- Land area : 20 x 70 <br />- 4 Bedrooms 3 Bathrooms<br />- Extended Kitchen<br />- Table Top <br />- Auto Gate<br />-  Awning<br /><br />Renovation Detail:<br />- Kitchen cabinet  <br />- Extended kitchen <br />- Plaster ceiling <br />- Extended Balcony & carpoch<br /><br />AMENITIES :<br />============<br />- 5 mins to Kajang hospital<br />- 3 mins to Shops<br />- 10 mins to Kajang Town<br />- 5 mins to MRT Kajang Station<br />- 5 mins Plaza Metro Kajang<br />- 5 mins to SYABAS<br />- 10 mins Bandar Baru Bangi<br />- 7 mins to High School Kajang<br />- 5 mins to IPD Kajang<br />- 5 mins to MPKJ<br /><br />ACCESSIBILITY :<br />==============<br />- SILK Highway<br />- Lekas Highway<br />- Jalan Kajang - Semenyih<br /><br />For More Details & Viewing, Please Call<br />Call Celestine 010=2358928

## Kemudahan bersama

- Parkir
- Taman permainan
- Trek joging

## Ejen Hartanah

![Celestine Ting](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/u8tncbbe6118-d928-49fa-8eb3-c5397585e52f_1312x1312.jpeg)

- **Nama**: Celestine Ting
- **Agensi**: IQI Realty Sdn. Bhd.
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/celestine-ting-1079962/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/celestine-ting-1079962/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email