Taman Sri Tebrau, Johor Bahru

Taman Sri Tebrau, Johor Bahru, Johor

RM 35,000 /bulan

0

BM

1,760

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai untuk disewa
check-small-f
Dipasang sebahagian
check-small-f
Disenaraikan pada 29 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500990983
check-small-f
1,760 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 19.89 psf (lantai)

Tentang Taman Sri Tebrau

Jalan Perisai, Taman Sri Tebrau, 2 Storey Shop Lot For Rent

===Details===

• Location: Jalan Perisai, Taman Sri Tebrau, 80050 Johor Bahru
• Lot Type: 2 Storey Shop Lot
• Land Area: 1,760 Sqft (22' x 80')
• Tenure: Freehold

Remarks:
*Tenanted
*Unblock View Facing Main Road

Rental Price: RM 35,000 (Whole Block)
—————————————————————

*Please Feel Free To Call For Further Info And Viewing Appointment
*Kindly Call / WhatsApp
+6***** Jesslyn Foong

*We welcome all Buying, Selling, Renting, & Letting of Industrial & Commercial Properties*

290305
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Johor

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 35,000 /bulan.
Taman Sri Tebrau, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,760 kps.
Pegangan Bebas.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Johor