Taman Molek, Johor Bahru
Jalan molek 2/2, Taman Molek, Johor Bahru, Johor
RM 3,100,000
2
BM
5,819
kps
RM 532.74
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Molek
Taman Molek - Non bumi - Jalan molek 2/2 - Freehold
FOR SALE - *WTS - Shop lot Facing Main Road - ROI 4.3%*
Taman Molek @ Jalan Molek 2/2
- 3.5 storey shoplot
- Land Size 24' x 80' (built up 5819 sqft)
- Intermediate Unit
- Non Bumi
- Freehold
*Asking Price : RM 3.1m nego*
Bank Value : TBC
TRR - The Pillars Group
Alden Heng
0*****
Taman Molek @ Jalan Molek 2/2
- 3.5 storey shoplot
- Land Size 24' x 80' (built up 5819 sqft)
- Intermediate Unit
- Non Bumi
- Freehold
*Asking Price : RM 3.1m nego*
Bank Value : TBC
TRR - The Pillars Group
Alden Heng
0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,100,000.
Jalan molek 2/2, Taman Molek, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 5,819 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.