Taman Molek, Johor Bahru

Desa Harmoni / Molek / Molek cottage / ponderosa / desa harmoni / dedap / ros merah / bakawali / johor jaya, Taman Molek, Johor Bahru, Johor

Boleh dirunding

RM 600,000

4

BT

2

BM

1,760

kps (tanah)

RM 340.91

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 1-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501023984
check-small-f
1,600 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Molek

Fully Renovated Desa Harmoni Single Storey Terrace Freehold Non Bumi

𝐅𝐎𝐑 𝐒𝐀𝐋𝐄

Fully Renovated ! !

Desa Harmoni @ Molek

Single Storey Terrace House
- Land Size: 22’ x 80’ = 1760sqft
- 4 Bed 2 Bath
- Freehold
- Non Bumi
- Intermediate
- Fully Renovated
- South West
- Fully Extend
- Gated & Guarded (RM50/Month)

Selling Price : RM 600K Nego

Booking Fee is 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗬 𝗥𝗘𝗙𝗨𝗡𝗗 if loan is rejected

想了解更多或预约,请联系我:
Welcome Contact :
016 - 7048.538

𝗟𝗶𝗸𝗲/𝗙𝗼𝗹𝗹𝗼𝘄 :
Fᴀᴄᴇʙᴏᴏᴋ Pᴀɢᴇ

Now In Johor 我在柔佛

Z Johor Property

Seeking a professional team for property sales, ensuring fast and efficient transactions.

1000+ professional agents providing fast and comprehensive real estate services.

Free bank valuations, efficient legal services, and solutions to loan issues.

REF - W26/0402 LEA

security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 600,000.
Desa Harmoni / Molek / Molek cottage / ponderosa / desa harmoni / dedap / ros merah / bakawali / johor jaya, Taman Molek, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,600 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.