Space Residency, Taman Abad, Johor Bahru

Lot PTD 15309 Jalan Harimau, Taman Abad, Johor Bahru, Johor

Boleh dirunding

RM 668,000

2

BT

2

BM

745

kps

RM 896.64

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2023
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 1 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500710920

Tentang Space Residency

Space Residency, Taman Abad, near Ksl, Novotel, holiday villa, jb town

Exclusive Unit 全场最便宜!!

Apartment For Sale
Space Residency @ Taman Abad

•⁠ ⁠2 Rooms 2 Bathrooms
•⁠ ⁠⁠745 Sqft
•⁠ ⁠⁠Partial Furnished
•⁠ ⁠⁠High Floor
•⁠ ⁠⁠Facilities View
•⁠ ⁠⁠Tower A
•⁠ ⁠1 Carpark
•⁠ ⁠⁠Facing North
•⁠ ⁠⁠Selling Price RM 710,000

Please Contact
Glenn 0*****

Bbq

volleyball-2-o

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN BHD [ E (1) 1584/23 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 668,000.
Lot PTD 15309 Jalan Harimau, Taman Abad, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 745 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN BHD [ E (1) 1584/23 ]