# SKS Habitat, Larkin, Johor Bahru

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                |
| ----------------------- | -------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | SKS Habitat, Larkin, Johor Bahru                               |
| **Address**             | Jalan Dewata, Taman Larkin Perdana, Larkin, Johor Bahru, Johor |
| **Price**               | RM 330,000                                                     |
| **Is Verified Listing** | No                                                             |
| **BT**                  | 1                                                              |
| **BM**                  | 1                                                              |
| **kps**                 | 603                                                            |
| **psf**                 | RM 547.26                                                      |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 1,400 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Johor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-johor-2hh35 "Johor")
- [Johor Bahru](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-johor-bahru-v2xvv "Johor Bahru")
- [Kediaman Servis](https://www.iproperty.com.my/bm/servis-apartment-dijual/sekitar-johor-bahru-v2xvv "Kediaman Servis")
- **sale-501400833**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kediaman Servis untuk Dijual di SKS Habitat oleh Zoey Lee - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501400833/UPHO.382028090.V800/SKS-Habitat-Larkin-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501400833/UPHO.382028090.V800/SKS-Habitat-Larkin-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Dijual di SKS Habitat oleh Zoey Lee - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di SKS Habitat oleh Zoey Lee - Corridor - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501400833/UPHO.382028083.V800/SKS-Habitat-Larkin-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501400833/UPHO.382028083.V800/SKS-Habitat-Larkin-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Dijual di SKS Habitat oleh Zoey Lee - Corridor - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di SKS Habitat oleh Zoey Lee - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501400833/UPHO.382028084.V800/SKS-Habitat-Larkin-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501400833/UPHO.382028084.V800/SKS-Habitat-Larkin-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Dijual di SKS Habitat oleh Zoey Lee - Interior - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di SKS Habitat oleh Zoey Lee - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501400833/UPHO.382028085.V800/SKS-Habitat-Larkin-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501400833/UPHO.382028085.V800/SKS-Habitat-Larkin-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Dijual di SKS Habitat oleh Zoey Lee - Interior - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di SKS Habitat oleh Zoey Lee - Kitchen - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501400833/UPHO.382028087.V800/SKS-Habitat-Larkin-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501400833/UPHO.382028087.V800/SKS-Habitat-Larkin-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Dijual di SKS Habitat oleh Zoey Lee - Kitchen - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di SKS Habitat oleh Zoey Lee - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501400833/UPHO.382028088.V800/SKS-Habitat-Larkin-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501400833/UPHO.382028088.V800/SKS-Habitat-Larkin-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Dijual di SKS Habitat oleh Zoey Lee - Interior - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di SKS Habitat oleh Zoey Lee - Bathroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501400833/UPHO.382028089.V800/SKS-Habitat-Larkin-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501400833/UPHO.382028089.V800/SKS-Habitat-Larkin-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Dijual di SKS Habitat oleh Zoey Lee - Bathroom - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di SKS Habitat oleh Zoey Lee - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/153525/ZPPHO.128009112.V800/SKS-Habitat-Larkin-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/153525/ZPPHO.128009112.V800/SKS-Habitat-Larkin-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Dijual di SKS Habitat oleh Zoey Lee - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di SKS Habitat oleh Zoey Lee - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/153525/ZPPHO.128009114.V800/SKS-Habitat-Larkin-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/153525/ZPPHO.128009114.V800/SKS-Habitat-Larkin-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Dijual di SKS Habitat oleh Zoey Lee - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di SKS Habitat oleh Zoey Lee - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/153525/ZPPHO.128009115.V800/SKS-Habitat-Larkin-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/153525/ZPPHO.128009115.V800/SKS-Habitat-Larkin-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Dijual di SKS Habitat oleh Zoey Lee - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di SKS Habitat oleh Zoey Lee - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/153525/ZPPHO.128009118.V800/SKS-Habitat-Larkin-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/153525/ZPPHO.128009118.V800/SKS-Habitat-Larkin-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Dijual di SKS Habitat oleh Zoey Lee - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di SKS Habitat oleh Zoey Lee - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/153525/ZPPHO.128009119.V800/SKS-Habitat-Larkin-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/153525/ZPPHO.128009119.V800/SKS-Habitat-Larkin-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Dijual di SKS Habitat oleh Zoey Lee - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kediaman Servis untuk dijual
- Kelengkapan tidak penuh
- Disiapkan pada 2017
- Pegangan pajakan
- Disenaraikan pada 25 Mei 2026
- ID penyenaraian - 501400833
- 603 kps luas pelan lantai
- RM 547.26 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik strata
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- Dibangunkan oleh SKS Group

## Tentang SKS Habitat

> SKS Habitat Residence

New Unit Available For Purchase | SKS Habitat @ Larkin<br /><br />如果你在寻找JB市区的公寓，可以考虑这间<br />高楼层的单位，视野极为开阔，环境非常舒适。<br />Location：SKS Habitat @ Larkin<br />就在Larkin Police Station的后面，位置十分便利。<br /> Unit Details<br />603 sqft（Block A）<br />1 Bedroom | 1 Bathroom<br />1 Car Park<br />配有阳台<br />面向Larkin Stadium<br />部分家具齐全<br />高楼层<br /> Price：RM330,000（可协商）<br /><br />Zoey
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"

## Ejen Hartanah

![Zoey Lee](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/jk1p1d937996-11fb-43fc-9b5a-a6ee8b708fd6_720x720.jpeg)

- **Nama**: Zoey Lee
- **Agensi**: THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/zoey-lee-972922/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/zoey-lee-972922/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 330,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Dewata, Taman Larkin Perdana, Larkin, Johor Bahru, Johor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 603 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Pajakan.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)