Bukit Indah, Johor Bahru
Jalan Indah 14/12, Bukit Indah, Johor Bahru, Johor
RM 2,000,000
4
BT
4
BM
3,450
kps (tanah)
RM 579.71
psf (tanah)
Tentang hartanah ini
Furnished Bungalow Bukit Indah
Double Storey Link-Bungalow for sale
Locate at : Bukit Indah
-Land Area approx 3,450 sq.ft (46' X 75')
-Bed Rooms : 4
-Bath Rooms : 4
-Freehold
-Non-Bumi Lot
-Individual Title
-Renovated,Extended,Furnished unit
-Gated&Guarded
-Asking RM 2,0000,000
If you're interested, kindly contact me 0***** . Benedict Yap to make appointment for viewing
You may contact me for other property enquiry
Brand New / Sub-Sale , Residential , Industrial , Commercial property.
Whatsapp / Call
BENEDICT YAP +6***** (REN13019)
Locate at : Bukit Indah
-Land Area approx 3,450 sq.ft (46' X 75')
-Bed Rooms : 4
-Bath Rooms : 4
-Freehold
-Non-Bumi Lot
-Individual Title
-Renovated,Extended,Furnished unit
-Gated&Guarded
-Asking RM 2,0000,000
You may contact me for other property enquiry
Whatsapp / Call
BENEDICT YAP +6***** (REN13019)
Kemudahan
Balkoni
Taman peribadi
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Taman permainan
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,000,000.
Jalan Indah 14/12, Bukit Indah, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,500 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.