R&F Princess Cove Phase 2-Seine Region, Tanjung Puteri, Johor Bahru

Jalan Tanjung Puteri 1, Tanjung Puteri, Johor Bahru, Johor

Boleh dirunding

RM 560,000

Studio

1

BM

471

kps

RM 1,188.96

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada Jan 2024
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501333608

Tentang R&F Princess Cove Phase 2-Seine Region

R&F Princess Cove, Phase 2, Tanjung Puteri, Jb Town

For Sale (AH7799)

R&F Princess Cove Rnf Phase 2

Studio 1 Bathroom
471 Sqft
Fully Furnished
Freehold International Lot
High Floor Apartment View
Currently Rental 2400

Asking Price Rm 560K

————————————————————

Contact me now for viewing appointment
Andy Ong (REN75728)
+0*****
www.h*****

PropNex Realty Sdn Bhd (E(1)1800/2)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
【征求产业/ Property sales and rent】
欢迎屋主委托产业
* 为你解决所有买/卖/租的问题
* 提供免费产业估价
* 提供专业银行贷款服务/律师楼
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 560,000.
Jalan Tanjung Puteri 1, Tanjung Puteri, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 471 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/2 ]