# R&F Princess Cove Phase 2-Seine Region, Tanjung Puteri, Johor Bahru

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                     |
| ----------------------- | ------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | R&F Princess Cove Phase 2-Seine Region, Tanjung Puteri, Johor Bahru |
| **Address**             | Jalan Tanjung Puteri 1, Tanjung Puteri, Johor Bahru, Johor          |
| **Price**               | RM 1,529,000                                                        |
| **Is Verified Listing** | No                                                                  |
| **BT**                  | 2                                                                   |
| **BM**                  | 2                                                                   |
| **kps**                 | 838                                                                 |
| **psf**                 | RM 1,824.58                                                         |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 6,412 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Johor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-johor-2hh35 "Johor")
- [Johor Bahru](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-johor-bahru-v2xvv "Johor Bahru")
- [Kondominium](https://www.iproperty.com.my/bm/kondo-dijual/sekitar-johor-bahru-v2xvv "Kondominium")
- **sale-108379762**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kondominium untuk Dijual di R&F Princess Cove Phase 2-Seine Region oleh Henry Ong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-xnfjc938316a-64ee-4949-8380-624537927e87_940x788.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-xnfjc938316a-64ee-4949-8380-624537927e87_940x788.png "Kondominium untuk Dijual di R&F Princess Cove Phase 2-Seine Region oleh Henry Ong - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Dijual di R&F Princess Cove Phase 2-Seine Region oleh Henry Ong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-0r0c382b310b-bacd-4ea5-8940-8a2f4039908c_1280x960.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-0r0c382b310b-bacd-4ea5-8940-8a2f4039908c_1280x960.jpeg "Kondominium untuk Dijual di R&F Princess Cove Phase 2-Seine Region oleh Henry Ong - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Dijual di R&F Princess Cove Phase 2-Seine Region oleh Henry Ong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-otuj29f4bd88-d0f4-45e0-8bd9-d45fd79255e8_1280x960.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-otuj29f4bd88-d0f4-45e0-8bd9-d45fd79255e8_1280x960.jpeg "Kondominium untuk Dijual di R&F Princess Cove Phase 2-Seine Region oleh Henry Ong - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Dijual di R&F Princess Cove Phase 2-Seine Region oleh Henry Ong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-b6wifc736cf2-e2ed-466a-b543-f02ffe1ff109_1280x960.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-b6wifc736cf2-e2ed-466a-b543-f02ffe1ff109_1280x960.jpeg "Kondominium untuk Dijual di R&F Princess Cove Phase 2-Seine Region oleh Henry Ong - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Dijual di R&F Princess Cove Phase 2-Seine Region oleh Henry Ong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-sps5f8d35a30-1401-4c8c-97c4-d550d0d5923d_1280x960.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-sps5f8d35a30-1401-4c8c-97c4-d550d0d5923d_1280x960.jpeg "Kondominium untuk Dijual di R&F Princess Cove Phase 2-Seine Region oleh Henry Ong - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Dijual di R&F Princess Cove Phase 2-Seine Region oleh Henry Ong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-mxpwbee4563c-3266-4564-8b9c-a47d6075754d_1280x960.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-mxpwbee4563c-3266-4564-8b9c-a47d6075754d_1280x960.jpeg "Kondominium untuk Dijual di R&F Princess Cove Phase 2-Seine Region oleh Henry Ong - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Dijual di R&F Princess Cove Phase 2-Seine Region oleh Henry Ong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-5ahy2e892b6a-deb1-4a28-afa2-32f2e19e228e_1280x960.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-5ahy2e892b6a-deb1-4a28-afa2-32f2e19e228e_1280x960.jpeg "Kondominium untuk Dijual di R&F Princess Cove Phase 2-Seine Region oleh Henry Ong - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kondominium for sale
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 18 Mei 2026
- ID penyenaraian - 108379762
- 838 kps luas pelan lantai
- RM 1,824.58 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik induk
- Bukan lot bumi
- 1 lot tempat letak kereta

## Tentang R&amp;F Princess Cove Phase 2-Seine Region

> R&F Princess Cove Phase 2

R&F Princess Cove @ Phase 2<br /><br />2 Bedrooms 2 Bathrooms<br />- Partially Furnished<br />- 838 sqft<br />- Freehold<br />- Free 1 Carpark<br />- No Agent Fee<br />- Foreigner Can Buy<br /><br />Selling Price RM 1,529,000

## Kemudahan

- Balcony

## Kemudahan bersama

- 24-hour security

## Ejen Hartanah

![Henry Ong](https://cdn.pgimgs.com/hive-ui/static/v0.2.68/images/agent-profile-picture-default.svg)

- **Nama**: Henry Ong
- **Agensi**: Propnex Realty Sdn. Bhd.
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/henry-ong-2313549/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/henry-ong-2313549/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 1,529,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Tanjung Puteri 1, Tanjung Puteri, Johor Bahru, Johor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 838 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Freehold.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)