PARC Regency (Residensi Masai), Taman Molek, Johor Bahru
Jalan Masai Jaya, Jalan Masai Jaya 2, Taman Molek, Johor Bahru, Johor
Boleh dirunding
RM 388,000
2
BT
2
BM
810
kps
RM 479.01
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang PARC Regency (Residensi Masai)
Parc Regency Apartment 810sf 2 Room 2 Bath Sell Rm388k
Parc Regency Apartment
810sf
2 Room 2 Bath
Fully Renovated
Very Good Condition
Fully Furnished
领包入住
Sell Rm388k nego
Beside of Lotus Shopping
Near Taman Molek, Ros Merah, Johor Jaya & Plentong
Easy Access Pasir Gudang Highway
Pls WhatsApp / Contact
Jeff Yang 0***** REN 17510
www.W*****
Kindly “Like ” and “share” FB Page
www.h*****
810sf
2 Room 2 Bath
Fully Renovated
Very Good Condition
Fully Furnished
领包入住
Sell Rm388k nego
Beside of Lotus Shopping
Near Taman Molek, Ros Merah, Johor Jaya & Plentong
Easy Access Pasir Gudang Highway
Pls WhatsApp / Contact
Jeff Yang 0***** REN 17510
www.W*****
Kindly “Like ” and “share” FB Page
www.h*****
Kemudahan bersama
Dewan serbaguna
Jakuzi
Kafe
Kawalan keselamatan 24 jam
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 388,000.
Jalan Masai Jaya, Jalan Masai Jaya 2, Taman Molek, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 810 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.