# Molek Pulai, Taman Molek, Johor Bahru

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                    |
| ----------------------- | ---------------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Molek Pulai, Taman Molek, Johor Bahru                                              |
| **Address**             | Jln Molek 2/36,Off Jln Persiaran Molek, Tmn Molek, Taman Molek, Johor Bahru, Johor |
| **Price**               | RM 598,000                                                                         |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                 |
| **BT**                  | 3                                                                                  |
| **BM**                  | 3                                                                                  |
| **kps**                 | 1,431                                                                              |
| **psf**                 | RM 417.89                                                                          |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 2,507 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Johor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-johor-2hh35 "Johor")
- [Johor Bahru](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-johor-bahru-v2xvv "Johor Bahru")
- [Kediaman Servis](https://www.iproperty.com.my/bm/servis-apartment-dijual/sekitar-johor-bahru-v2xvv "Kediaman Servis")
- **sale-106709306**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-m47b5152fac3-22a9-4f38-983f-fe2d9d94ac0c_1224x816.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-m47b5152fac3-22a9-4f38-983f-fe2d9d94ac0c_1224x816.png "Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ringddc8a681-21cc-454a-a9b0-c8f7cbad6e54_1153x865.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ringddc8a681-21cc-454a-a9b0-c8f7cbad6e54_1153x865.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-668ibcacd2fd-350d-4c86-9e18-760f15f42798_1153x865.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-668ibcacd2fd-350d-4c86-9e18-760f15f42798_1153x865.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-nua5c6903e77-2408-4e47-91bd-b4c687ac7c14_1153x865.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-nua5c6903e77-2408-4e47-91bd-b4c687ac7c14_1153x865.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-g4ka39dfaa38-73a1-4d2b-b715-a075360c1226_1153x865.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-g4ka39dfaa38-73a1-4d2b-b715-a075360c1226_1153x865.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-3mdq5bee0340-cafd-43a1-a4eb-15754cd92901_1153x865.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-3mdq5bee0340-cafd-43a1-a4eb-15754cd92901_1153x865.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-vgc16b39cd4e-e09b-427f-b56e-3e94753be581_1153x865.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-vgc16b39cd4e-e09b-427f-b56e-3e94753be581_1153x865.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-g74db5acca1a-16f1-426e-9a46-fbd64b5da217_1153x865.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-g74db5acca1a-16f1-426e-9a46-fbd64b5da217_1153x865.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-vozq139e8184-6957-4ef3-a236-0fcdb692d0a1_1153x865.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-vozq139e8184-6957-4ef3-a236-0fcdb692d0a1_1153x865.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8rvy0b4aeddc-a9ac-4e79-a1f1-6beb0433f976_1153x865.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8rvy0b4aeddc-a9ac-4e79-a1f1-6beb0433f976_1153x865.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-wu5240789cf7-1e55-4c19-b598-605870e5fc10_1153x865.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-wu5240789cf7-1e55-4c19-b598-605870e5fc10_1153x865.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-rjt3dd423702-4f98-45ef-8bc6-ee5d5a1d7f47_1153x865.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-rjt3dd423702-4f98-45ef-8bc6-ee5d5a1d7f47_1153x865.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-u7rh4c2f7315-2ece-42e6-a081-0de1d27bd95c_1153x865.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-u7rh4c2f7315-2ece-42e6-a081-0de1d27bd95c_1153x865.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-4wdqfbac6f33-e0ec-45d4-9a75-a88e1e05ddf1_1153x865.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-4wdqfbac6f33-e0ec-45d4-9a75-a88e1e05ddf1_1153x865.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Molek Pulai oleh Mindy Heng - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kediaman Servis untuk dijual
- Kelengkapan tidak penuh
- Disiapkan pada 2016
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 7 Mei 2026
- ID penyenaraian - 106709306
- 1,431 kps luas pelan lantai
- RM 417.89 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik strata
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- Dibangunkan oleh Tanjung Bintang Sdn Bhd
- 150 Jumlah unit
- 2 lot tempat letak kereta

## Tentang Molek Pulai

> Molek pulai @ Taman Molek unit for sale

Molek Pulai serviced apartment<br />-3bedrooms 3bathrooms<br />-2parking<br />-1431sqft<br />-Freehold<br />-Partially furnished<br /><br />Kindly contact Mindy for more info<br />Mindy
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>

## Kemudahan bersama

- Bbq
- Dewan serbaguna
- Gim
- Kawalan keselamatan 24 jam
- Kolam mengembara
- Kolam renang
- Male & female
- Sauna
- Taman permainan

## Ejen Hartanah

![Mindy Heng](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/y23y1a155f42-bd3a-4808-ab90-475b4cfd6629_1217x1217.jpeg)

- **Nama**: Mindy Heng
- **Agensi**: THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/mindy-heng-957695/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/mindy-heng-957695/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 598,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jln Molek 2/36,Off Jln Persiaran Molek, Tmn Molek, Taman Molek, Johor Bahru, Johor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,431 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)