Emerald Bay @ Puteri Harbour, Johor Bahru

1 Persiaran Bayu Delima, Emerald Bay, Puteri Harbour, Iskandar Puteri, Johor Bahru, Johor

RM 9,200,000

5+1

BT

6

BM

8,623

kps (tanah)

RM 1,066.91

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Vila Berkembar untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2017
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501388375

Tentang Emerald Bay @ Puteri Harbour

Puteri Habour 3 storey waterfront villa with private yacht

Emerald Bay @ Puteri Harbour

* 3-Storey waterfront Villa - the island
* Freehold | Strata Title
* Land size- 8,623 sqft
* Built-Up - 7,471 sqft
* 5+1 Bedrooms
* 6 Bathrooms
* 1 Powder Room
* Private lift
* private Yacht area
* private swimming pool

Pricing

SPA Price: RM9,200,000 negotiable

private berth的ize
Maximum length: 18 m
Maximum width: 5 m
Maximum height (bridge clearance): 15 m
Estimate deep in water 2-3m
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 9,200,000.
1 Persiaran Bayu Delima, Emerald Bay, Puteri Harbour, Iskandar Puteri, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 7,471 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]