Elita @ The Straits View Condominium, Johor Bahru

The Straits View Condominium, No.8 Jalan Permas Selatan, Bandar Baru Permas Jaya, Johor Bahru, Johor

RM 860,000

3+1

BT

4

BM

1,819

kps

RM 472.79

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2017
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501378694

Tentang Elita @ The Straits View Condominium

Available: 3 Bedroom Condo at The Straits View Condominium

Step into your ideal residence! This impressive 3 bedroom, 4 bathroom condo is now on the market at The Straits View Condominium, No.8 Jalan Permas Selatan, Bandar Baru Permas Jaya, Malaysia. Covering 1819 sqft, this home provides generous space for enjoyable living. Relish the convenience of being close to key amenities like SMK Permas Jaya 2 (1.3 km) and AEON Mall Permas.

Dobi

volleyball-2-o

Gelanggang skuasy

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 860,000.
The Straits View Condominium, No.8 Jalan Permas Selatan, Bandar Baru Permas Jaya, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,819 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian