Eco Spring, Taman Ekoflora, Johor Bahru

Jalan Ekoflora 1, Taman Ekoflora, Johor Bahru, Johor

RM 4,650,000

6

BT

7

BM

7,200

kps (tanah)

RM 645.83

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Bungalow House untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2023
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501280480

Tentang Eco Spring

Eco spring 2 storey bungalow 80x90 freehold sale Rm4.65m

*高级住宅区稀有Eco Spring 独立式精装修单位出售*

*For Sale*
*Eco Spring, Brienz*
2 Storey Bungalow House
5+1 Bedrooms 6+1 Bathrooms, 1 Powder room
Land Size: 80x90 (7200sqft)
Built Up: 6,003sqft
24Hrs Tight Security
Non-Bumi lot
Facing South
Freehold
Strata Title
Maintenance Fee: RM1,006/mth (include sinking fund)

Asking Price: RM4.65mil

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

parking-o

Parkir

shared-space-o

Rumah kelab

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 4,650,000.
Jalan Ekoflora 1, Taman Ekoflora, Johor Bahru, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 6,003 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/1 ]