# Residency V, Taman United, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                              |
| ----------------------- | -------------------------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Residency V, Taman United, Jalan Klang Lama (Old Klang Road)                                 |
| **Address**             | Jalan Sepadu 5 Jalan Sepadu 5, Taman United, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur |
| **Price**               | RM 463,000                                                                                   |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                           |
| **BT**                  | 2                                                                                            |
| **BM**                  | 2                                                                                            |
| **kps**                 | 645                                                                                          |
| **psf**                 | RM 717.83                                                                                    |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 1,941 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Jalan Klang Lama (Old Klang Road)](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-jalan-klang-lama-old-klang-road-15jqp "Jalan Klang Lama (Old Klang Road)")
- [Kediaman Servis](https://www.iproperty.com.my/bm/servis-apartment-dijual/sekitar-jalan-klang-lama-old-klang-road-15jqp "Kediaman Servis")
- **sale-200318810**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-n9m5be69f99c-d578-4b76-9cd5-81393bed725a_750x1000.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-n9m5be69f99c-d578-4b76-9cd5-81393bed725a_750x1000.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-t3s5499f7117-b960-4beb-b68a-7d61da8fcf1c_750x1000.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-t3s5499f7117-b960-4beb-b68a-7d61da8fcf1c_750x1000.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-bp275a2b1fb9-69f7-4abc-89a9-c037052cb982_960x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-bp275a2b1fb9-69f7-4abc-89a9-c037052cb982_960x1280.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-97zzb6417069-b1bc-47e6-bca5-1d923b5f787f_960x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-97zzb6417069-b1bc-47e6-bca5-1d923b5f787f_960x1280.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-zdu154d33889-f015-489e-8357-51dc502c8292_750x1000.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-zdu154d33889-f015-489e-8357-51dc502c8292_750x1000.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-01qz12894a26-2bde-41b1-8eaf-8f4e5341c2ca_750x1000.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-01qz12894a26-2bde-41b1-8eaf-8f4e5341c2ca_750x1000.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-5z1d883a88ad-53b3-417e-9170-17a28a135b41_1920x1080.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-5z1d883a88ad-53b3-417e-9170-17a28a135b41_1920x1080.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8wep5e41bd00-07f5-4d7d-b0ab-6d3c21492bfb_1200x900.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8wep5e41bd00-07f5-4d7d-b0ab-6d3c21492bfb_1200x900.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-imt6d3952a30-a46f-45ef-a9ae-1c9c050557b0_1920x1080.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-imt6d3952a30-a46f-45ef-a9ae-1c9c050557b0_1920x1080.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-044a0c4f1c2a-b6a0-4834-bcdf-e6f23f6dcbe4_1218x900.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-044a0c4f1c2a-b6a0-4834-bcdf-e6f23f6dcbe4_1218x900.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-gl9d2c14a80a-97b5-4812-a9e1-6a02adb36a7a_1280x871.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-gl9d2c14a80a-97b5-4812-a9e1-6a02adb36a7a_1280x871.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-nhwsea9d2fc2-7c7f-4a45-ac34-f4646e97565b_1260x900.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-nhwsea9d2fc2-7c7f-4a45-ac34-f4646e97565b_1260x900.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-uwb14cfea364-0775-4171-bdba-e49bab444bf6_953x635.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-uwb14cfea364-0775-4171-bdba-e49bab444bf6_953x635.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-95hq749950e0-9957-477f-93be-9d579353e515_1437x1077.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-95hq749950e0-9957-477f-93be-9d579353e515_1437x1077.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my")

</details>

---

<details>
<summary>Pelan Lantai</summary>

- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-hu5gce7fd5b0-e041-4ca3-aae8-861b24121964_530x800.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-hu5gce7fd5b0-e041-4ca3-aae8-861b24121964_530x800.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Residency V oleh C.H.Yong - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kediaman Servis untuk dijual
- Kelengkapan tidak penuh
- Disiapkan pada 2017
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 24 Mei 2026
- ID penyenaraian - 200318810
- 645 kps luas pelan lantai
- RM 717.83 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Bukan lot bumi
- Dibangunkan oleh Kerjaya Prospek Group Berhad
- 412 Jumlah unit
- 1 lot tempat letak kereta
- Properti menghadap ke arah North East

## Tentang Residency V

> Residency V for sale -below Market -Low Upfront deposit can be arrange

- 645sf<br />- 2BEDROOMS 2BATHS<br />- WITH 3 AIRCONDS, PLASTER CEILING, KITCHEN CABINET, WARDROBE, WASHING MACHINE & DRYER, FRIDGE, TV CABINET, OVEN, INDUCTION COOKER & HOOD.<br />- MID FLOOR.<br />- FACING NORTH EAST.<br />- 1 COVERED PARKING.

## Kemudahan

- Balkoni

## Kemudahan bersama

- Bbq
- Bilik yoga
- Gim
- Jakuzi
- Kawalan keselamatan 24 jam
- Kolam renang
- Taman permainan
- Tempat letak kereta berbumbung

## Ejen Hartanah

![C.H.Yong](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/w6li7399bf44-e7f7-44c8-a1b8-32513a43cbee_252x252.jpeg)

- **Nama**: C.H.Yong
- **Agensi**: PHILEMON REALTORS [ E (3) 1756 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/c-h-yong-845996/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/c-h-yong-845996/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 463,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Sepadu 5 Jalan Sepadu 5, Taman United, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 645 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)